Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy pojawi się Światłowód w Gostyninie?

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Czy pojawi się Światłowód w Gostyninie?

Temat przeniesiony z działu "Zakup nowej oferty" - moderator Wojciech.

 

Czy kiedykolwiek będzie funckja Światłowodu w Gostyninie bo, aktualni dostawcy internetu nie oświęcają mnie bo 4mbps downloadu, i ledwo 1mbps uploadu to nie jest zbyt a wiem jakie są osiągi waszego internetu.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Światłowód

@Oliwier3  tam chyba działa SOFTNET, wystarczy popytać, może jest opcja podpięcia światłowodu.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Światłowód

Takie pytania o dostępność  światłowodu najlepiej  pytać na infolini lub czacie  w Bok Orange  my na forum  raczej nie mam informacji  gdzie i czy będzie  czy są projekty  światłowodu  .


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Światłowód

U Ciebie światłowody buduje grupa Nexera. To operator hurtowy, które oferuje swoje usługi innym operatorom. Więc będzie pewnie po czasie tam Orange. Niestety nie wszystkie adresy zostały ujęte w POPC. Być może coś później będzie na pozostałych adresach.

 

Aktualnie zgłoszone adresy i daty masz w załączniku.

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód

@Oliwier3  tam chyba działa SOFTNET, wystarczy popytać, może jest opcja podpięcia światłowodu.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Światłowód

Tak, oczywiście pytałem się, jest dostępny u mnie światłowód, ale po opiniach wielu innych osób, że ping duży lub nie nadąża prędkość i zamiast rekomendowanej jest o wiele słabiej. 

Anonim

Nie dotyczy

Czy pojawi się Światłowód w Gostyninie?

@Oliwier3  światłowód to szybkie połączenie, co do prędkości, nigdy nie ma max, gwarantowaną w umowie > Operator musi zapewnić, ping pewnie taki jak w Orange, zresztą Operator daje pewnie szansę na testy łącza, wypada skorzystać 😉

Tak na koniec, jeśli Orange nie prowadzi tam żadnych prac vs światłowód, to możesz długo czekać, więc jak ci zależy na światłowodzie to trzeba działać.