Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Cyber Tarcza Orange - tylko dla klientów Orange?

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Cyber Tarcza Orange - tylko dla klientów Orange?

Czy Cyber Tarczą Orange mogą być objęci inni użytkownicy niż tylko klienci Orange?

Jeżeli tak, to jaki jest koszt wykupienia takiej usługi?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Cyber Tarcza Orange - tylko dla klientów Orange?

No to pozwól, że ja Ci odpowiem iż Cyber Tarczą mogą być objęci wyłącznie użytkownicy sieci Orange 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Cyber Tarcza Orange - tylko dla klientów Orange?

No to pozwól, że ja Ci odpowiem iż Cyber Tarczą mogą być objęci wyłącznie użytkownicy sieci Orange 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Cyber Tarcza Orange - tylko dla klientów Orange?

Z Cyber Tarczy można na telefonie skorzystać, jeśli sim karta z Orange, niestety na łączu innego Operatora nie działa, wielka szkoda.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Cyber Tarcza Orange - tylko dla klientów Orange?

Tak jak napisali @wscieklaewka  i @Anonim ... Tylko użytkownicy OPL są chronieni CT. Co do szczegółów:

 

 

Screenshot_20200115_235106_pl.orange.mojeorange.jpg

 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Cyber Tarcza Orange - tylko dla klientów Orange?

Obecnie można zmienić DNS-y na te od Orange i jakaś ochrona jest np. kopia listy CERT Polska:

 

https://alert.cert.orange.pl/A/b83debb41816488fbfa1549011525d24//YJTLYZURFKMC2ZZQ/

 

(blog został usunięty przez oszusta/nie istniał/Google źle zbanował (np. tylko konto Google i nazwa wróciła na listę wolnych... (sic!)) i przejęty przez KAD skoro Google nie zablokowało na stałe subdomeny)

 

---

 

Są dostawcy w Polsce co olali implementację listy CERT Polska, nie sprawdzałem czy wymigują się z obowiązkowego blokowania: https://hazard.mf.gov.pl/