Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ciechanów - Brak dorejonizowania mimo punktu tuż obok domu

ROZWIĄZANE

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Ciechanów - Brak dorejonizowania mimo punktu tuż obok domu

@agat13  troszkę nie tak to ująłeś/sformułowałeś, gdyż wyszło na to że to Ty odradzałeś pisma do Skierniewic a w rzeczywistości odradzał to ktoś inny 🤔 (marko25)


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12921
  • 53103
  • 611

Ciechanów - Brak dorejonizowania mimo punktu tuż obok domu

@slav72  dementowałem pomówienia jakoby Skierniewice były bezsilne i nieskuteczne. Nie chodzi o rozwiązanie tylko poradę, że trzeba pisać, pisać i pisać... Nie zawsze i nie wszystko pójdzie po naszej myśli, ale lepiej działać, niż nic nie robić... Warto po prostu czasem posłuchać dobrych rad... A mi nie chodziło, że ja, tylko o sposób i kierunek działania... Nie idzie o punkty, tylko o fakty... O skuteczne rady


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Ciechanów - Brak dorejonizowania mimo punktu tuż obok domu

@agat13  masz rację i całkowicie się z Tobą zgadzam, a ode mnie tyle że nie tylko idzie o fakty i skuteczne rady ale również o prawidłowe "Rozwiązania"...


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1272
  • 3044
  • 31

Ciechanów - Brak dorejonizowania mimo punktu tuż obok domu


@pawel011napisał(-a)

... Co się okazało punkt podłączenia jest już na działce więc nie będzie problemu z podłączeniem....


tzn ze przylacze bylo doporowadzone do granicy dzialki czy po Twojej interwencji kabel dopiero doprowadzili do dzialki?


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 12
  • 37
  • 0

Ciechanów - Brak dorejonizowania mimo punktu tuż obok domu

@PARANOJA kabel był już na działce. Wcześniej nikt go nie widział i dopiero po mojej interwencji go "odnaleźli"


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2506
  • 9006
  • 45

Ciechanów - Brak dorejonizowania mimo punktu tuż obok domu

@pawel011 O widzisz to super. Czyli warto było pisać i pokazać co i jak. W Orange pracuje masa ludzi a każdy ma jakiś inny zakres zadań i czasem coś ktoś przeoczy, źle wpisze i błąd się duplikuje a później nikt tego nie sprostuje.