Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ciechanów - Brak dorejonizowania mimo punktu tuż obok domu

ROZWIĄZANE

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Ciechanów - Brak dorejonizowania mimo punktu tuż obok domu

@marderwbrew pozorom temat nie jest prosty. bo z tego opp trzeba dostac sie do studzienki a jezeli jest potrzebny dokop to juz z automatu odpada (zajecie pasa drogowego).


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 12
  • 37
  • 0

Ciechanów - Brak dorejonizowania mimo punktu tuż obok domu

@PARANOJA światłowód raczej nie idzie od OPP do studzienki "gołym" kablem, a raczej w peszlu. Podczas kopania innych instalacji wydaje mi się że widziałem peszel, jeśli to ten od Orange


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Ciechanów - Brak dorejonizowania mimo punktu tuż obok domu

@pawel011  ftth układa się w rurach HDPE a nie w peszlach. Można od razu kablem doziemnym


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Ciechanów - Brak dorejonizowania mimo punktu tuż obok domu

@agat13 Dokładnie

@PARANOJA  Kolega ma nowo wybudowaną studnię na swojej posesji a więc budowano cały ciąg na tej ulicy. Przeciągnięcia kabla z jednej studni do drugiej to już prostszych prac w teletechnice nie ma 😁 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 195
  • 292
  • 4

Ciechanów - Brak dorejonizowania mimo punktu tuż obok domu

@marderu mnie na ulicy wybudowali zupełnie nowy ciąg kanalizacji technicznej ze studniami i opp oraz wyprowadzeniami do nieruchomości. Cała inwestycja (własna), wyłącznie dla naszej ulicy. Niby prostszych prac nie ma jak twierdzisz, ale u nas leży to już 3 lata i nie można uzyskać odpowiedzi kiedy będzie to zakończone. Żadne listy do skierniewic, zgłoszenia, salony nie pomagają. Podobno tylko ktoś z hurtu może coś zdziałać.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Ciechanów - Brak dorejonizowania mimo punktu tuż obok domu

@marko25 Zgłoś się do rzecznika bo to dość nietypowa sytuacja. Budowa kanalizacji teletechnicznej to są ogromne pieniądze które muszą się zwracać poprzez uruchamianie klientów. Jeśli jest tak jak mówisz to utopiono pieniądze w ziemi. Chyba że są jakieś inne okoliczności o których nie wiesz.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 12
  • 37
  • 0

Ciechanów - Brak dorejonizowania mimo punktu tuż obok domu

Cześć forumowicze, sprawę udało się pomyślnie rozwiązać 😁. Wysłałem pismo z numerami działek i fragmentem mapy. Co się okazało punkt podłączenia jest już na działce więc nie będzie problemu z podłączeniem. Dziękuję za wszystkie rady i oby wszystkie sprawy udało się tak łatwo rozwiązać 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Ciechanów - Brak dorejonizowania mimo punktu tuż obok domu

@pawel011Super, że po Twojej myśli...Podpytam: na Skierniewice?


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 12
  • 37
  • 0

Ciechanów - Brak dorejonizowania mimo punktu tuż obok domu

Tak do Skierniewic


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Ciechanów - Brak dorejonizowania mimo punktu tuż obok domu

@pawel011  niniejszym prostuję kolejną opinię, że nie warto pisać.. do Skierniewic, co doradzałem kilka postów wyżej 😉