Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Całkowity brak zasięgu LTE

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 7
  • 0

Całkowity brak zasięgu LTE

Witam. Przeniosłem numer do orange na kartę żeby mieć lepszy zasięg LTE, no i wkładam kartę do telefonu włączam i ku mojemu zdziwieniu wcale nie wykrywa mi sieci LTE. Działa mi tylko 2G i 3G a LTE w ogóle. Niczym chciałem przenieść numer do orange wszedłem na stronę z zasięgiem i według mapy LTE idealnie pokrywa całą lokalizacje mojego zamieszkania. Inni operatorzy w mojej lokalizacji miały zasięg LTE przynajmniej jedną lub dwie kreski a tu wcale. W czym może być problem? Czy problemem może być to, że mam na razie numer tymczasowy w trakcie przenoszenia? Jeśli to ma pomóc to mieszkam w miejscowości Dębica podkarpackie. Z góry dziękuję za pomoc.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Całkowity brak zasięgu LTE

@MrKarolish wygląda, że do najbliższego nadajnika masz spory kawałek. Lokalizacje nadajników to: ul. Księdza Nosala 2, Galeria Dębicka, a następny ul. Wielopolska 23 - Budimex.

 

Sprawdź, czy łapie Ci zasięg LTE jak wyjdziesz na zewnątrz budynku lub bliżej nadajników. Jeżeli nie, to tak jak wspomniał @Piotrekk85, karta SIM może być uszkodzona, albo wymaga uruchomienia LTE. To już możne zrobić konsultant na infolinii: 510 100 100. Niestety nowe też się trafiają, miałem taki przypadek z magenta dwa tygodnie temu. Nawet w bliskiej odległości od nadajnika nie łapało LTE.

 

Można jeszcze zakupić starter Orange za 5 PLN ważny 30 dni + 6 GB ważne 14 dni i sprawdzić, czy na innej karcie SIM łapie zasięg, czy też tak samo się zachowuje. Wyeliminuje to ewentualne uszkodzenie urządzenia.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Całkowity brak zasięgu LTE

@MrKarolish numer tymczasowy działa tak samo jak docelowy.

 

Mapa zasięgu Orange ma charakter poglądowy i nie zawsze odzwierciedla realne warunki zasięgu.

 

Jeżeli zechcesz podać lokalizację, miejscowość i ulicę jeżeli jest, to można dokładniej zweryfikować zasięg.

 

Jeżeli numer docelowy nie został jeszcze przeniesiony, można przeniesienie anulować. Numer zostanie w obecnej sieci, a numer tymczasowy będzie ważny 365 dni od aktywacji. Jak nic nie będzie robione z numerem tymczasowym, to zostanie wyłączony po roku czasu.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 7
  • 0

Całkowity brak zasięgu LTE

Mógłbym podać miejscowość i ulicę, ale nie tak publicznie. Najwyżej napisałbym w wiadomości prywatnej do Ciebie.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Całkowity brak zasięgu LTE

@MrKarolish po otrzymaniu danych napiszę jak sytuacja wygląda w Twojej okolicy.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Całkowity brak zasięgu LTE

A masz inną kartę z Orange? może sąsiedzi mają karty Orange?

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 7
  • 0

Całkowity brak zasięgu LTE

Wysłałem w wiadomości prywatnej 🙂


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 7
  • 0

Całkowity brak zasięgu LTE

Nie, nie mam innej karty z Orange. A sąsiedzi to nie wiem 😁


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Całkowity brak zasięgu LTE

Jeśli to zupełnie nowa karta sim, mogło Ci się nie uruchomić LTE na niej. Warto podpytać też na czacie http://orange.pl/kontakt

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 7
  • 0

Całkowity brak zasięgu LTE

@ketrasaArtur Wysłałem do Ciebie w wiadomości prywatnej miejscowość i ulice. Doszła wiadomość?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Całkowity brak zasięgu LTE

@MrKarolish wygląda, że do najbliższego nadajnika masz spory kawałek. Lokalizacje nadajników to: ul. Księdza Nosala 2, Galeria Dębicka, a następny ul. Wielopolska 23 - Budimex.

 

Sprawdź, czy łapie Ci zasięg LTE jak wyjdziesz na zewnątrz budynku lub bliżej nadajników. Jeżeli nie, to tak jak wspomniał @Piotrekk85, karta SIM może być uszkodzona, albo wymaga uruchomienia LTE. To już możne zrobić konsultant na infolinii: 510 100 100. Niestety nowe też się trafiają, miałem taki przypadek z magenta dwa tygodnie temu. Nawet w bliskiej odległości od nadajnika nie łapało LTE.

 

Można jeszcze zakupić starter Orange za 5 PLN ważny 30 dni + 6 GB ważne 14 dni i sprawdzić, czy na innej karcie SIM łapie zasięg, czy też tak samo się zachowuje. Wyeliminuje to ewentualne uszkodzenie urządzenia.