Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Budowa sieci światłowodowej NEXERA

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Budowa sieci światłowodowej NEXERA

Stety lub niestety mój rejon był z konkursu FERC , są wyniku i jest kilka adresów oddalonych o ok 50m z jednej strony i jeden jedyny dom jakies 60m z drugiej strony , my jesteśmy w "kupie" 13 adresów (2 szeregowce ) więc teoretycznie prościej i szybciej , ale nas pominięto i póki co z  FERC nie ma opcji dogęszczenia czy dorejonizowania a NEXERa nawet nie odpisuje


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13315
  • 54609
  • 641

Budowa sieci światłowodowej NEXERA

@AnonimCóż powiedzieć...napisz skargę do Zarządu Nexery do wiadomości UKE...Każda droga dobra


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2579
  • 9263
  • 46

Budowa sieci światłowodowej NEXERA

@kameleon2131 nic nie zrobisz jeśli wyleciałeś z projektu Nexery. Pisanie skarg niczego nie zmieni bo to jest niezależna decyzja operatora. Jeśli w okolicy jest drugie medium innego operatora to musisz zwrócić się z zapytaniem do niego tak jak kolega Ci poradził.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 67
  • 329
  • 2

Budowa sieci światłowodowej NEXERA

Nexera ma zasadę absolutnego ograniczania inwestycji własnych. Przeciągnięcie kabla abonenckiego to maks, na co można liczyć, a i to nie zawsze - jak trzeba postawić słup albo jakieś obejście to zapomnij.

Oni nawet w obecnych naborach nigdzie nie próbowali sobie nabijać punktów inwestycjami własnymi.

 

Co ciekawe, dom moich teściów został pominięty w POPC i Nexera faktycznie ich pominęła, mimo, że słup z kablem dla sąsiadów stoi w zasadzie na krawędzi ich działki. Nie podłączą, bo nie i już. No i taka taktyka im się chyba opłaciła, bo teraz m.in. na ten adres dostaną dofinansowanie z FERC. 😉 

Anonim

Nie dotyczy

Budowa sieci światłowodowej NEXERA

Szczerze to wszystkie info tu mnie załamały i pozbawiły nadzieii....


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13315
  • 54609
  • 641

Budowa sieci światłowodowej NEXERA

@AnonimA ja powiem tak...nasze gadanie psu na budę, bo i tak sprawy dotyczące inwestycji FTTH żyją własnym życiem i ośmielę się powiedzieć, że ich zależności, projekty i wykonanie jest abstrakcyjnie nieprzewidywalne. Jedno wiem, trzeba namolić i to wszędzie, bo bez tego samo się nic nie załatwi (choć cuda w tym zakresie "widziałem" na własne uszy 🙂 )