Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Budowa światłowodu w ramach POPC


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 15
  • 0

Budowa światłowodu w ramach POPC

Witam.

Mój adres widnieje na listach jako podstawowy adres do podłączenia światłowodu w ramach POPC.

Trochę się nagłowiłem, poszperałem w internecie i nawiązałem kontakt z firmą projektującą sieć dla Orange w moim regionie. 
Dzisiaj zostałem poinformowany, że prawdopodobnie nie zostanę podłączony do światłowodu ze względu na prawdopodobny brak zgody właścicieli innych działek.

 

Dlatego mam pytanie do tych co już są podłączeni do światłowodu: czy ktoś z Orange chodził po Waszych domach i zbierał zgody na przeprowadzenie swiatłowodu na waszych działkach? 
Ja trochę jestem trochę w szoku bo nie przypominam sobie, żeby ktokolwiek z Orange chodził po domach w moim rejonie i prosił o wyrażenie zgody lub tego typu rzeczy.

Dajcie znać jak to było u Was!

5 ODPOW. 5

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 29
  • 0

Budowa światłowodu w ramach POPC

Pamiętam, że jakaś pani, ponad dwa lata temu chodziła od domu do domu z pytaniem czy chcemy, aby poprowadzono do nas światłowód. Efekty pojawiły się dopiero w maju tego roku, kiedy postawiono skrzynkę OPP i jakieś trzy tygodnie temu wkopali koło każdego domu rurkę. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 15
  • 0

Budowa światłowodu w ramach POPC

Ale czy coś podpisywaliście na piśmie ?


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 29
  • 0

Budowa światłowodu w ramach POPC

Z tego co wiem to tak, ale nie podpisywałem tego osobiście (bo akurat nie było mnie wtedy w domu) tylko  zrobiła to moja sąsiadka, która wiedziała że również jestem chętny na podłączenie światłowodu.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Budowa światłowodu w ramach POPC

@barti504 przewaznie w takich sytuacjach ankieterzy/przedstawiciele chodza od domu do domu i pytaja o chec przylaczenia do swiatlowodu. Moga byc rowniez plakaty informujace o takiej mozliwosci.

Sprawdz na stronie https://mapbook.uke.gov.pl/ gdzie figuruje Twoj adres


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2623
  • 9469
  • 47

Budowa światłowodu w ramach POPC


@barti504napisał(-a)

Witam.

Mój adres widnieje na listach jako podstawowy adres do podłączenia światłowodu w ramach POPC.

Trochę się nagłowiłem, poszperałem w internecie i nawiązałem kontakt z firmą projektującą sieć dla Orange w moim regionie. 
Dzisiaj zostałem poinformowany, że prawdopodobnie nie zostanę podłączony do światłowodu ze względu na prawdopodobny brak zgody właścicieli innych działek.

 

Dlatego mam pytanie do tych co już są podłączeni do światłowodu: czy ktoś z Orange chodził po Waszych domach i zbierał zgody na przeprowadzenie swiatłowodu na waszych działkach? 
Ja trochę jestem trochę w szoku bo nie przypominam sobie, żeby ktokolwiek z Orange chodził po domach w moim rejonie i prosił o wyrażenie zgody lub tego typu rzeczy.

Dajcie znać jak to było u Was!


Ankieta dotycząca chęci podłączenia do światłowodu a zgoda na przejście przez działkę to dwie różne rzeczy. Ankieta ma na celu określenie potencjału na danej ulicy czy wiosce. Operator na tej podstawie określa czy inwestycja mu się opłaci czy nie. Natomiast zgoda na przejście przez działkę, zajęcie pasa drogi itd potrzebna jest w momencie projektowania sieci. Wystarczy że jeden właściciel powie nie a projektant nie będzie miał innej drogi dojścia to cała ulica jest uziemiona i może temu Panu podziękować za dobrosąsiedzkie stosunki.