Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak sieci

ROZWIĄZANE

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12959
  • 53226
  • 617

Brak sieci

@Badboxer  mimo wszystko ja bym poszedł do salonu. Jeśli działało ( wyprowadź mnie z błędu jeśli dłuższy okres karta była nieużywana) i nagle się skończyło,  to najlepszym rozwiązaniem będzie salon... Tam miejscu sprawdzisz status karty i konsultant może pomóc w konfiguracji telefonu


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2819
  • 7043
  • 183

Brak sieci


@agat13napisał(-a)

@Badboxer  mimo wszystko ja bym poszedł do salonu. Jeśli działało ( wyprowadź mnie z błędu jeski dłuższy okres karta była nieużywana) i nagle się skończyło,  to najlepszym rozwiązaniem będzie salon... 


Przecież pisał, że był w salonie, nawet SIM wymienił. A sprzedawca zamiast pomóc chciał mu nowy telefon wcisnąć...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Brak sieci

@Badboxer do jakich telefonów wkładana była karta SIM?

Czasami karta SIM może zostać zablokowana, jeżeli były nadużycia.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12959
  • 53226
  • 617

Brak sieci

@Katani1 salon i salon. Konsultant i konsultant. Trzeba znaleźć chętnego do pomocy i ogarniętego technicznie... Nie sztuka spławić.. Sztuka pomóc. Tym bardziej powinien wiedzieć co byli zrobione i wymagać... 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2819
  • 7043
  • 183

Brak sieci

Dlatego piszę sprzedawca. Konsultant zainteresowałby się, dlaczego karta nie działa i sprawdził to w systemach. Sprzedawca natomiast, kiedy nie udało mu się opchnąć nowego telefonu wymienił SIM na niedziałającym numerze i zapewne zarobił parę złotych prowizji na opłacie za wymianę karty.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12959
  • 53226
  • 617

Brak sieci

@Katani1  o, toto... Szukaj konsultanta bardziej niż sprzedawcy @Badboxer 

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2023
  • 5461
  • 184

Brak sieci

Obstawiam brak środków na koncie, jeśli numer byłby nie aktywny, sprzedawca/konsultant nie mógłby wymienić sim w systemie.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2819
  • 7043
  • 183

Brak sieci

Przy braku środków na koncie otrzymywałby info. @Badboxer  w ogóle nie może się zalogować do sieci. 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 11
  • 1

Brak sieci

Karta była non stop używana no i samo z siebie przestała( nie lubię tej teori, że coś samo z siebie sie dzieje). Na karcie zawsze były pieniądze i ważna była. Była też ciągle w jednym telefonie 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2819
  • 7043
  • 183

Brak sieci

Był kontakt z Orange? Jak tam zderzenie z Maxem?