Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak kontaktu z osobą z sieci Orange


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 0
  • 0

Brak kontaktu z osobą z sieci Orange

Mam ustawione +48 na początku jego numeru, a próbowałam dzwonić z innych telefonów, za każdym razem jest abonent niedostępny


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 0
  • 0

Brak kontaktu z osobą z sieci Orange

Mam konto, spróbować można


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 0
  • 0

Brak kontaktu z osobą z sieci Orange

Nie, nic z tych rzeczy, przynajmniej u mnie

Anonim

Nie dotyczy

Brak kontaktu z osobą z sieci Orange

@Lilavo pozostaje opcja usterki w telefonie lub karcie sim, jak ta osoba ma coś takiego to bywają takie problemy, powinna na początek podmienić telefon i sim kartę w inny włożyć, wymiana użytkowanej karty sim niestety będzie płatna.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 0
  • 0

Brak kontaktu z osobą z sieci Orange

Rozumiem, gdyby tylko się jakoś dało inaczej skontaktować z tą osobą.. Ale wszystko sprowadza się do numeru.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Brak kontaktu z osobą z sieci Orange

@Lilavo

Jeśli w słuchawce słyszysz ( abonent niedostępny, lub poza zasięgiem sieci ) to nie jest Twój numer zablokowany przez drugą osobę 🙂 Może śpi, albo ma wyłączony telefon albo rzeczywiście jest poza zasięgiem. Zostaniesz poinformowana jak będzie dostępny. Nie masz jakiegoś numeru do jego rodziny by dowiedzieć się czy wszystko jest w porządku z Twoim kolegą?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak kontaktu z osobą z sieci Orange

To też może być sytuacja, że ktoś korzysta z usługi Multibox. Wtedy poprzez stronę www można wysłać smsa na numer w dowolnej sieci. A komunikat o niedostępności oznacza że karta sim nie jest używana wcale.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 0
  • 0

Brak kontaktu z osobą z sieci Orange

Eh niestety nie mam do nikogo kontaktu tylko do niego, mam nadzieję że to się jak najszybciej wyjaśni 😄