Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak kontaktu z osobą z sieci Orange


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 0
  • 0

Brak kontaktu z osobą z sieci Orange

Witam, mam pewien problem. Próbuję się skontaktować z pewną osobą, jednak nie można się ani dodzwonić (cały czas jest sekretarka informująca, że abonent jest niedostępny) ani dostarczyć do tej osoby SMS-ów. Zaskoczeniem jest fakt, że ta osoba bez problemu do mnie wysyła SMS-y, i ich treść potwierdza, że ani jedna moja wiadomość nie została dostarczona do tej osoby. Bardzo proszę o pomoc, za wszelkie wskazówki i porady z góry serdecznie dziękuję!

27 ODPOW. 27

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Brak kontaktu z osobą z sieci Orange

Ta osoba w telefonie ma ciebie na liście blokowanych - prawdopodobnie.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 0
  • 0

Brak kontaktu z osobą z sieci Orange

Mam nadzieję że nie, ponieważ osoba do mnie SMS-y pisze a moje do niej jakby nie dochodzą.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Brak kontaktu z osobą z sieci Orange

No właśnie, czyli telefon tej osoby odrzuca wszystkie połączenia i smsy od Ciebie, ale ona w drugą stronę już może.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 0
  • 0

Brak kontaktu z osobą z sieci Orange

To dziwne w takim razie, bo treści wiadomości brzmią jakby osoba oczekiwała ode mnie odpowiedzi. Wysyła je nie wiedząc, że ja nie mogę odpowiedzieć na żadną wiadomość, czy nawet dodzwonić się. Czy powinnam udać się do punktu obsługi swojej sieci (mam T-mobile) i przedstawić sytuację?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak kontaktu z osobą z sieci Orange

Są też karty sim jednostronne. Ew to błąd techniczny. Sugerowałbym sprawdzić z innej karty sim czy można się skontaktować.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 0
  • 0

Brak kontaktu z osobą z sieci Orange

O, dziękuję za pomysł. Być może z innego telefonu będzie się dało skontaktować, ale myślę że jednak się udam z tym do centrum obsługi. Jest to naprawdę konieczna sytuacja, muszę złapać kontakt z tą osobą.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Brak kontaktu z osobą z sieci Orange

@LilavoMoże przez pomyłkę to Ty zablokowałaś w swoim telefonie połączenia wychodzące do w/w osoby ?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 0
  • 0

Brak kontaktu z osobą z sieci Orange

Sprawdziłam, nie jest zablokowany. Co więcej, nie tylko z mojego telefonu nie ma możliwości dodzwonienia się, ale z innego także jest cały czas "abonent niedostępny".


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak kontaktu z osobą z sieci Orange

A orientujesz się czy to numer prywatny czy służbowy?