- « Poprzedni
- Następny »
wczoraj
- Oznacz jako nowe
- Zakładka
- Obserwuj
- Wycisz
- Subskrybuj źródło RSS
- Wyróżnij
- Drukuj
- Zgłoś
wczoraj
Brak internetu 5G w centrum Warszawy
Na Pixelu necik śmiga na centralnym 😎
wczoraj
- Oznacz jako nowe
- Zakładka
- Obserwuj
- Wycisz
- Subskrybuj źródło RSS
- Wyróżnij
- Drukuj
- Zgłoś
wczoraj
Brak internetu 5G w centrum Warszawy
Skoro tak hamletyzujesz to nie rozumiem dlaczego jeszcze sieci nie zmieniłeś. Skoro tylko Orange ci nie działa to zmień. W czym problem?
BTW zdaje się że tylko Tobie nie działa, więc jakby to delikatnie ująć... nie chyba się nie podejmę.
A bardziej serio: chcesz pomocy, zrób to co radzimy i pokaż wyniki testów. Bez tego możemy się tylko obrzucać inwektywami, co jednak nie zmieni faktu że to ty masz problem, nie my.
- « Poprzedni
- Następny »