Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak dostępu doświatłowodu


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Brak dostępu doświatłowodu

Dzień dobry, 

Od jakiegoś już czasu, praktycznie pod moim domem stoi słupek światłowodowy. Regularnie sprawdzam mapę zasięgu na stronie Orange wpisując mój adres, ale ciągle mi wyskakuje, że internet pod moim adresem jest poza zasięgiem. Jakież było moje zdziwienie, kiedy wszedłem na stronę podaną na dole, że ja, mając słupek DOSŁOWNIE pod domem, nie mam dostępu do światłowodu, a sąsiad który mieszka 200 metrów dalej, już ten dostęp ma. Czy mógłbym się dowiedzieć, dlaczego ja nie mam tego dostępu? Wysyłałem deklaracje podłączenia światłowodu do mojego domu już w listopadzie. Teraz się dowiaduje, że ja mając słup pod nosem, nie mam światłowodu, a sąsiad mieszkający dalej, ma już od jakiegoś czasu. 

W załączniku przesyłam mapkę mojej okolicy. 

 

Legenda do mapki:

Pomarańczowa kulka - domy, które mają dostęp do światłowodu

Czerwona kulka - mój dom

Niebieska kulka - słupek 


Strona o której mówiłem: https://capap.gugik.gov.pl/mapa/cppc/CPPC-internet/


Światłowód.png
5 ODPOW. 5

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Brak dostępu doświatłowodu

Tutaj jeszcze załączam zdjęcie słupa, który stoi mi dosłownie pod domem (to ten po prawo).


1613670386449.jpg

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Brak dostępu doświatłowodu

@Perchein Sprawa wygląda dość nietypowo i typowo. Po prostu w czasie pobierania adresów do projektu POPC Twój nie został ujęty ( np z powodu tego, że nie został wpisany do rejestru gminnych adresów i obiektów zamieszkałych). Typowo, bo to nie pierwszy taki przypadek. Ja bym napisał do beneficjenta na adres korespondencji w Skierniewicach dołączając mapę i np deklarację pomocy przy budowie irytowania do widocznego słupka ( to nie trudne, podpowiemy co i jak). Opisz dokładnie jak tylko możesz Swoje potrzeby i chęć współpracy. Napisz również maila do zespołu POPC o podobnej treści, aby dołączono Cię do projektu


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Brak dostępu doświatłowodu

Wygląda na nowo wybudowany dom. Tak jak @agat13  napisał prawdopodobnie kilka lat temu nie było twojego domu w bazach administracyjnych i się nie załapałeś do POPC. Próbuj teraz się dopisać. Dostaniesz odpowiedź czy jest to możliwe czy też trzeba będzie zwrócić się bezpośrednio do operatora (Orange). 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Brak dostępu doświatłowodu

Jak mam próbować się dopisać? Gdzie muszę napisać?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Brak dostępu doświatłowodu

@Perchein zespol_popc@cppc.gov.pl