Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak 1 gb/s


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2506
  • 9006
  • 45

Brak 1 gb/s


@MiloszPLnapisał(-a)

Dlaczego u mnie na wsi jest orange do 600 mb/s

 popc? 

 

___________

* Temat przeniesiony z Zakup nowej oferty - moderator Bartłomiej


To ładnie. Marzenie wielu na wsi. Na początku (2015) max prędkość to było 300. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 123
  • 107
  • 0

Brak 1 gb/s

czyli potem ta pedkośc  z popc jest zwięszana z 600 mb/s do 1 gb?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12927
  • 53115
  • 616

Brak 1 gb/s

@MiloszPLNie słyszałem o fakcie zwiększania (może z wyjątkiem nowych ofert na prędkości czy modemów) prędkości usług na POPC. Jak już pisaliśmy obecne dostępne mogą wynikać z umów międzyoperatorskich czy warunków technicznych, ale  na zdrowy rozsądek biorąc, który operator da lepsze warunki dla innego na swojej sieci niż własne? Przecież duży może więcej i ma zawsze (no, przeważnie) taniej. Ktoś buduje i inwestuje dla własnego zysku, a nie dla uszczęśliwiania abonentów innego operatora.

Konsultanci mają w systemach jasno określoną max prędkość dla danego adresu i więcej nie mogą zaproponować ani nowym, ani obecnym abonentom.

Zawsze możesz zapytać na infolinii, czy zwiększenie opcji jest możliwe..


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 123
  • 107
  • 0

Brak 1 gb/s

aha. A to ograniczenie nie wynika z tego ,że infastruktura jest jeszcze w trakcie budowy?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Brak 1 gb/s

@MiloszPL  jest tak jak próbujemy Ci wyjaśnić od 2 tygodni, nie ma to nic wspólnego z dalszą rozbudową infrastruktury. U Ciebie światłowód jest gotowy i oferowane prędkości są jakie są i to by było na tyle.

Anonim

Nie dotyczy

Brak 1 gb/s

@MiloszPL na Twoim miejscu bym się cieszyła, że w ogóle jest. Wiele osób do tej pory ma jedynie 10 Mb/s, a ostatnio spotkałam osobę dawnego znajomego który do tej pory buja się z zabójczy prędkością 512 kb/s (aż w szoku byłam). Masz dostępne 600 Mb/s to i tak sporo. Ja osobiście mam 150 Mb/s co dla mnie jest w zupełności wystarcza. A tak z ciekawości do czego ci aż taka prędkość potrzebna?

Anonim

Nie dotyczy

Brak 1 gb/s


@MiloszPLnapisał(-a)

aha. A to ograniczenie nie wynika z tego ,że infastruktura jest jeszcze w trakcie budowy?


To nie ma wpływu na dostępną prędkość, obstawiam ograniczenia właściciela sieci, dlatego jego użytkownicy mają 1Gb/s, udostępniając sieć innym operatorom, daje max 600 MB/s, nie liczył bym na więcej. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 123
  • 107
  • 0

Brak 1 gb/s

Ten internet w orange w domach jednorodzinnych to ponad 100 zł. Dlaczego tak drogo?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Brak 1 gb/s

@MiloszPL  abonament miesięczny + opłata za utrzymanie łącza = cena końcowa

Anonim

Nie dotyczy

Brak 1 gb/s


@MiloszPLnapisał(-a)

Ten internet w orange w domach jednorodzinnych to ponad 100 zł. Dlaczego tak drogo?


Domki jednorodzinne to droga inwestycja i dziesiątki lat trzeba by się to zwróciło, tanio i szybki zysk to duże osiedle bloków. Czy obecnie 100 zł to aż tak dużo za szybki internet, odpowiem nie, sam płacę 120 zł za internet w domku.