Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Bardzo niska prędkość internetu mobilnego - czy to jest uczciwe?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 33
  • 3
  • 0

Bardzo niska prędkość internetu mobilnego - czy to jest uczciwe?

Czy rozmowa bedzie uzyta w sadzie czy nie to sad zadecyduje nie wy i nie piszcie glupot celem osmieszenia klienta!

 

Ktory punkt umowy sie nie zgadza...? no tak dzis z prawnikiem przepatrzylem i tak naprawde zaden...

Czyli reasumujac nie mam internetu... podobnie jak ze 100 osob... mamy po 10kbps szybkosc otwierania stron juz nie pisze o sciagnaiu czegoc z maila to bo juz odpada z wiadomej przyczyny.

 

Oczywiscie Orange zlal to na regulamin w ktorym tak naprawde chroni tylko i wylacznie swoj interes a nie klienta.

 

Bajki o tym jak to wlasnie klient jest wazny sa bujda na resorach i niczym po za tym.

 

Aby jeszcze dolac oliwy do ognia dodam ze dzis odebralem rano karte tmobile, wlozylem i dziala bez niczego... na tych samych urzadzeniach i tych samych antenach. Link  w granicy 80Mb a zapewniaja 20Mb

I mozecie teraz na mnie wylac ile chcecie pomyj ale mam na napisane w umowie podczas gdy prawnik przejrzal i rzeczywiscie ... net z orange chodzi jak krew z nosa ale chodzi wiec warunek pelnienia uslugi jest spelniony. WIec jak widac na bank sprzet jest sprawny

 

To wlasnie przestroga dla innych userow oragne jak to mozna poczuc sie niczym panienka w niemieckich filmach o zabarwienie mocno erotycznym.

 

 

I jeszcze ten tekst o planowanej awarii na infolini... to jest po prostu szczyt szczytow.

Magicy przewiduja awarie i jej zakonczenie.

A teraz sie dowiaduje cos o zagluszaniu... no to jeszcze odpiszcie mi ze specjalnie na was sie uwzieli...

 

 

Dla klienta... odnosnie anten... zastanow sie zanim cos napiszesz ... anteny Televes Nova 4G jakbys nie wiedzial zostaly wyznaczone podczas 50 czesciowej modernizacji punktow oraz hostow w calym UK. Jedne z najlepszych anten tego typu. 3km to one lykaja na dzien dobry.

Po przejsciu z syfow z allegro na telewieski zasieg lte podskoczyl z 1/4 na full a to daje juz do myslenia.

I dzialaly wysmienicie na orange dopoki orange sie nie wysypal calkowicie. Warto bylo dac za nie kilka groszy wiecej!

 

7dbi normatywnie a nie 7 dbi w nazwie... dodam ze cisco rdzeniowki ma wlasnie ich. Dodatkowo wartu zauwazyc ze sa montowane na lodziach i jachtach a tak juz nikt tandety i biedy nie montuje... wiec chyba w temacie anten mamy pozamiatane.

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 20
  • 5
  • 0

Bardzo niska prędkość internetu mobilnego - czy to jest uczciwe?

chwilke mnie nie było ale trzeba wesprzeć gościa ma słuszność kurcze gdyby ktoś sprawdził jak lider rynku dostarcza usługi i okrada klientów i troszke prokuratura która jest zobowiązana stać na straży prawa  by sie zajeła tą sprawą to była by afera większa od Amber Gold 

Ludzie jaja jakieś podpowiadaćie zgłoś tu do technika i nawet linki podsyłaciue w odpowiedzi sms

By sprawdzić Karte która została wymieniona dzień wcześniej w salonie LIdera rynku 

ale jedno jest obiecujące że mnie Pozdrawia na konie smsska 

O a tu dokonania lidera rynku za któe ja mam płacić 

15'04'2018     przesył   1.4 Mb/s     na  2.93 mb/s   

Gratuluje Liderowi rynku Wyrachowania

 

Z  jakiego miasta jesteś i jak idzie szarpanina z liderem rynku   POZDRAWIAM


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 33
  • 3
  • 0

Bardzo niska prędkość internetu mobilnego - czy to jest uczciwe?

Mowisz masz ...

 

https://nasz.orange.pl/t5/forums/v3_1/forumtopicpage/board-id/Siec-i-dostepnosc-uslug/page/1/thread-...

 

co sie odwlecze to nie uciecze... na moje szczescie zrobilem kolejny raz pomiar i na moje szczescie jest problem kolejny raz po stronie operatora... a takich mam udokumentowanych no tak z 40 pomiarow.

 

Dzis akurat od znajomego wysepilem karte z "konkurencji" nie bede pisal jakiej bo beda mnie rypac ze robie black PR. Ale na tym samym sprzecie jest ... lepiej, szybciej i stabilniej. Dodam ze na tej samej wiezy przekaznikowej jest i orange i konkurencja ;D to tak zeby bylo smieszniej.

 

Specjalnie na konkurencji odpalalem max szybkosci  itransfery i to co podaja a podaja ze gwanantuja 60Mb/s jest spelniony. Akurat dzisiaj gowniana pogoda gesty deszcz wiec widac wyraznie przepasc.

 

Karte wyciaglem od znajomego na 2 tygodnie bo dzis polecial na wakacje to sobie potestuje