Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aqua M4 i wifi calling


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Aqua M4 i wifi calling

Mam problem z wifi calling w aqua m4. Gdy telefon jest włączony (wybudzony) to wszystko działa jak należy. Natomiast gdy telefon wejdzie w stan uśpienia to nie można odebrać połączenia przychodzącego.

Ustawiłem w tel. wifi -zawsze, ale to nic nie pomogło. Czy jest jakaś szansa żeby poprawnie odbierał rozmowy przychodzące.

6 ODPOW. 6

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Aqua M4 i wifi calling

@marekgur ja też mam M4aqua, ale rzadko uruchamiamy apkę WiFi calling, więc nie bardzo rozumiem na czym polega problem. Zakładam że telefon generalnie odbiera przychodzące rozmowy... Więc jeśli odbierzesz połączenie to go wybudzisz i wtedy może przełączyć rozmowę na kanał WIFI.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Aqua M4 i wifi calling

Musiałem dopisać 1 do logina, nie wiem czemu.

Ale do rzeczy, jeżeli ktoś dzwoni do mnie to telefon nie dzwoni jak jest uśpiony, a osoba dzwoniąca słyszy że telefon jest wyłączony, dopiero gdy wzbudzę telefon to aplikacja łączy się z wifi.

Prośba, sprawdź jak jest u Ciebie.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Aqua M4 i wifi calling

@marekgur1 doprecyzuj proszę co rozumiesz pod określeniem "uśpienie" telefonu. Warto też sprawdzić wersję systemu Android i appki WiFi calling. Ja mam androida 6 a apkę 1.0. Jeśli uśpienie to wygaszenie, to do mnie połączenie przychodzi, odebrałem, sprawdziłem też wychodzące, działa.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Aqua M4 i wifi calling

Tak wygaszenie.Po 2 minutach po zgaszeniu wyświetlacza nie można się do mnie dodzwonić. Android 6.01 aktualna apka. Zrobiłem reset i też nic;

Rozumiem że u Ciebie po wygaszeniu ekranu, po paru minutach gdy ktoś dzwoni to telefon sam się wzbudza i dzwoni przez wifi calling?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Aqua M4 i wifi calling


marekgur1 napisał(-a):

Tak wygaszenie.Po 2 minutach po zgaszeniu wyświetlacza nie można się do mnie dodzwonić. Android 6.01 aktualna apka. Zrobiłem reset i też nic;

Rozumiem że u Ciebie po wygaszeniu ekranu, po paru minutach gdy ktoś dzwoni to telefon sam się wzbudza i dzwoni przez wifi calling?


@marekgur1 To może masz inny problem z telefonem, niż kwestia zestawienia połączenia po WiFi.

Przed chwilą sprawdziłem czy odbiorę połączenie... telefon był na wygaszaczu ... i zadzwonił. Problemem akurat było to, że w tej chwili mam słaby zasięg sygnału WiFi więc zestawiło mi połączenie po klasycznym "kanale". Natomiast gdy wcześniej testowałem odbieranie, to byłem w takim miejscu, że miałem słaby sygnał ze stacji bazowej, za to bardzo dobry WiFi i  widziałem ekran połączenia od appki WiFi calling.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Aqua M4 i wifi calling

Witam