Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Alcatel 1s 2020 - czy jest szansa na udostępnienie VoLTE w związku z wyłączeniem 3G?

Anonim

Nie dotyczy

Alcatel 1s 2020 - czy jest szansa na udostępnienie VoLTE w związku z wyłączeniem 3G?

Dzień dobry, czy jest jeszcze jakaś szansa, że na Alcatelu 1s 2020 zostanie jeszcze udostępniony dostęp do VoLTE w związku z wyłączeniem 3G? Czy w już około 3 letnim modelu raczej nie ma co liczyć? Wg strony producenta telefon obsługuje funkcję, ale w ustawieniach nie mam wgl przełącznika (kiedyś był, ale zniknął, nie pamiętam czy było to kiedy miałem już numer w Orange czy jeszcze w Playu) i teraz nie wiem czy to jakiś problem z telefonem, że opcja zniknęła czy poprostu nie wyświetla się dlatego że Orange nie obsługuje VoLTE w tym telefonie? Z góry dziękuję za odpowiedź 😄

 

 

__________________

*Doprecyzowana nazwa tematu - moderator Wojciech.

8 ODPOW. 8

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12999
  • 53389
  • 620

Alcatel 1s 2020 - czy jest szansa na udostępnienie VoLTE w związku z wyłączeniem 3G?

@Anonim  myslez że  po wyłączeniu 3G to będzie normą  dla młodszych smartfonow. Warto zgłosić pomysł i śledzić listę modeli posiadających ta opcje na stronie Orange 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2071
  • 11678
  • 52

Alcatel 1s 2020 - czy jest szansa na udostępnienie VoLTE w związku z wyłączeniem 3G?

@Anonim w Play będzie na tym telefonie volte, czy w Orange raczej nie, za rok trzeba będzie zmienić telefon 😎


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18441
  • 52719
  • 710

Alcatel 1s 2020 - czy jest szansa na udostępnienie VoLTE w związku z wyłączeniem 3G?

@Anonim jeżeli VoLTE jest udostępniane przez operatora, to stosowny przełącznik w ustawieniach jest dostępny. Jeżeli na danym modelu telefonu brak przełącznika, to operator nie wspiera tego modelu. Warto śledzić listę modeli, które będą obsługują VoLTE w Orange.

Więcej informacji na stronie:

https://www.orange.pl/omnibook/volte-voice-over-lte

Bliżej wyłączenia 3G więcej modeli powinno być udostępnionych do obsługi VoLTE.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2071
  • 11678
  • 52

Alcatel 1s 2020 - czy jest szansa na udostępnienie VoLTE w związku z wyłączeniem 3G?

@ketrasaArtur pewnie lista się zwiększy, ale o przodujące marki telefonów, Alcatel szybko kończy wsparcie telefonów i nawet poprawek zabezpieczeń nie daje potem, więc nie liczył bym na volte tej marki w Orange, ale mogę się mylić 😎

Anonim

Nie dotyczy

Alcatel 1s 2020 - czy jest szansa na udostępnienie VoLTE w związku z wyłączeniem 3G?

@IreneuszCD  Czyli pozostanie liczyć, że może się pojawi, a jak nie to telefon do wymiany, druga sprawa to w sumie zanim Orange wyłączy 3G w moim regionie to ten telefon pewnie i tak będzie nadawał się do wymiany ze względu na mało RAM i starszy już procesor 😅

@ketrasaArtur dzięki, dobrze wiedzieć jak to działa z tym przełącznikiem, bo zdziwiłem się gdy sprawdziłem i okazało się, że kategoria odpowiedzialna za VoLTE całkowicie zniknęła z ustawień, mimo że wcześniej była


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2071
  • 11678
  • 52

Alcatel 1s 2020 - czy jest szansa na udostępnienie VoLTE w związku z wyłączeniem 3G?

@Anonim w każdym razie Orange, ma w ofercie telefony że wsparciem volte i czasem i Vowifi, nie trzeba sprawdzać na liście, tak jak zauważyłeś twój telefon za rok, mocno będzie odstawać, są promocje i warto wtedy kupić coś fajnego i dobrego, przez rok pewnie coś znajdziesz 😎


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18441
  • 52719
  • 710

Alcatel 1s 2020 - czy jest szansa na udostępnienie VoLTE w związku z wyłączeniem 3G?

@Anonim przy wymianie telefonu warto wybrać telefon z oferty Orange. Wtedy VoLTE będzie działał na takim telefonie. 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2071
  • 11678
  • 52

Alcatel 1s 2020 - czy jest szansa na udostępnienie VoLTE w związku z wyłączeniem 3G?

@ketrasaArtur  wspomniałem o sklepie Orange i to najpewniejsza opcja 😉