Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 4, Obserwator
  • 1
  • 0
  • 0

Aktywcja funspot

Witam, chciałbym aktywowować usługę funspot niestety kiedy przechodzę do formularza dostaję kumunikat "Aby aktywować usługę Darmowe Orange WiFi, konieczne jest włączenie udostępniania pasma publicznego w sekcji "aktualna opcja usługi > modemy"(przy wybranej usłudze Neostrada)."  Publiczne pasmo jest włączone jak również wifi.

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 36, Guru *
  • 3659
  • 5096
  • 134

Aktywcja funspot

filip0905 napisał(-a):

Witam, chciałbym aktywowować usługę funspot niestety kiedy przechodzę do formularza dostaję kumunikat "Aby aktywować usługę Darmowe Orange WiFi, konieczne jest włączenie udostępniania pasma publicznego w sekcji "aktualna opcja usługi > modemy"(przy wybranej usłudze Neostrada)."  Publiczne pasmo jest włączone jak również wifi.

@filip0905  włączenie WiFi nie ma nic wspólnego z udostępnianiem funspotu.  Co do włączenia pasma publicznego, rozumiem, że na 100 % sprawdziłeś, po zalogowaniu się do Orange.pl danymi konta Neostrady i w danych konta, w częsci "wokół Twojej oferty" i "ustawienia" sprawdzasz status tej usługi... Jeśli tak, to nie wiem jak Ci pomóc... sugeruję kontakt z BOK.

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 24397
  • 12553
  • 1122

Aktywcja funspot

Jaki masz router?
.
0 Lubię to
Odpowiedz
Konto usunięte
Nie dotyczy

Aktywcja funspot

Wyłącz i włącz ponownie router i wprowadź ustawienia ponownie. Z jakiej przeglądarki korzysztasz.....do takich zmian polecam Internet Explorer ;p

0 Lubię to
Odpowiedz