Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Agregacja pasma w LTE.

ROZWIĄZANE

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 37
  • 5
  • 1

Agregacja pasma w LTE.

► Temat został przeniesiony z kategorii Abonament (etykiety: klient indywidualny, klient biznesowy) - Moderator Wiktor ◄

 

Ktoś może wie? Ktoś widział? Ktoś miał okazję korzystać z agregacji pasma LTE w Orange? 

 

Istnieje jakaś mapa z aktualnym wykazem stacji na których uruchomiono już CA? 

 

Czy agregacja dostępna jest/będzie również w ofertach na kartę? I dlaczego w Orange to idzie tak wolno w porównaniu do chociażby Play czy Plus?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Agregacja pasma w LTE.

Info czy nadajnik w okolicy obsługuję agregację uzyskasz na dziale technicznym infolinii 510100100 lub poprzez Mój Orange/Obsługa/Zgłoś sprawę.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11
Anonim

Nie dotyczy

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 37
  • 5
  • 1

Agregacja pasma w LTE.

Mam sprzęt odpowiadający CA:

1) Telefon Samsung Galaxy S6 EDGE,
2) Router Netgear AC810S,

 

a LTE+/LTE-A brak. Na stacji z której korzystam działa jak na razie pasmo LTE800, LTE1800. LTE2600 ma zezwolenie, ale nie działa. 

 

Ps. testowałem LTE-A na kartach Plusa i Play - działało, więc to Orange się ociąga z wdrożeniem.

Anonim

Nie dotyczy

Agregacja pasma w LTE.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 37
  • 5
  • 1

Agregacja pasma w LTE.

Nie mieszkam w Warszawie, ale dość często tam bywam i będąc na Woli w okolicach Kasprzaka, Placu Bankowego, Wola Parku, Złotych tarasów przynajmniej w telefonie (oferta na kartę) nie uświadczyłem CA.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Agregacja pasma w LTE.

Info czy nadajnik w okolicy obsługuję agregację uzyskasz na dziale technicznym infolinii 510100100 lub poprzez Mój Orange/Obsługa/Zgłoś sprawę.

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Agregacja pasma w LTE.

Za każdym razem, gdy akceptujesz "rozwiązanie", ktoś może szybko je znaleźć. Na tym opiera się sens istnienia społeczności Nasz Orange. W związku z tym, proszę, wybierz spośród powyższych odpowiedzi jedną, która jest dla Ciebie satysfakcjonująca. 

 

Pozdrawiam

Maciej


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Agregacja pasma w LTE.

Jestem ciekaw kiedy wprowadzą w Radomiu.
Anonim

Nie dotyczy

Agregacja pasma w LTE.

► Wątek [oddo] został przeniesiony z tematu Oferta Samsungiem A6. Dotyka bowiem zbliżonej problematyki - Moderator Wiktor ◄

 

W mojej sieci mam LTE+ czy w Orange też tak jest ? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Oferta Samsungiem A6

To tylko znaczek oznaczający agregację pasm. Dostępne w zależności od lokalizacji.