Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Agregacja pasma Upload i Download


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Agregacja pasma Upload i Download

Jak to jest z agregacją pasma? Wiadomo, że można agregować download na częstotliwości LTE 800, 1800, 2100, 2600, o ile nadajnik umożliwia taką agregację zrobić. Co się dzieje w takim razie z uploadem? Czy również występuje agregacja pasma, czy jest wybierany najsilniejszy sygnał jednego z wyżej wymienionych pasm?

 

6 ODPOW. 6

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Agregacja pasma Upload i Download

@ketrasaArtur  mi się zdaje że agregacja działa w obydwie strony zarówno na upload jak i download.

slav72_0-1637962155619.png

 

Anonim

Nie dotyczy

Agregacja pasma Upload i Download

Agregacja obejmuje wysyłanie i odbieranie danych, jest to suma dostępnych prędkości z agregowanych pasm. 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 410
  • 1055
  • 7

Agregacja pasma Upload i Download

U mnie agregacja sumuje się tylko na download, upload przejmuje pasmo główne.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Agregacja pasma Upload i Download

Jeżeli faktycznie upload jest również z możliwością agregacji, to pewnie zależy to od urządzenia. Temat temu poruszyłem, bo przez kilka dni o serwowałam na Xiaomi takie osiągi: download - dochodziło 80 Mbit/s

upload - ledwo 20 kbit/s.

Z takiego internetu nie dało się w ogóle korzystać. Nawet strony forum ładowały się kilkadziesiąt sekund, radio rwało, a filmów w ogóle nie dało się oglądać. O graniu przez net to można było zapomnieć, bo nawet nie dało się zalogować.

 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 55
  • 0

Agregacja pasma Upload i Download


@jarynnapisał(-a)

U mnie agregacja sumuje się tylko na download, upload przejmuje pasmo główne.


U mnie rowniez tylko download.

 

Przy okazji tego tematu, chcialem sie zapytac czy wie ktos jak wymusic pasmo glowne na stale? Korzystam obecnie z HManager na androidzie, wybieram 2100, potem 1800 i jakies kilka godzin trzyma 2100 jako glowne, ale pozniej wraca do 10MHz na 1800, przez co mam upload jakies 20Mb/s zamiast 40Mb/s w 2100.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 410
  • 1055
  • 7

Agregacja pasma Upload i Download

Przy okazji tego tematu, chcialem sie zapytac czy wie ktos jak wymusic pasmo glowne na stale? Korzystam obecnie z HManager na androidzie, wybieram 2100, potem 1800 i jakies kilka godzin trzyma 2100 jako glowne, ale pozniej wraca do 10MHz na 1800, przez co mam upload jakies 20Mb/s zamiast 40Mb/s w 2100.


Żeby zablokować pasmo na stałe to trzeba znać earfcn i phy-cellid. Miałem pewne problemy z moim BTS-em. Mam T-Mobile to pisanie tutaj o problemach trochę niema sensu. Zaczęło regularnie wyrzucać połączenie z przekaźnikiem na B7 i B20, chyba zwalczyłem ten problem, bo od ponad 8 dni nie było rozłączania, jedynie zmiana IP.