Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

5G Lublin - Testy i doświadczenia


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 37
  • 78
  • 1

5G Lublin - Testy i doświadczenia

Ułanów 14 Lublin 


Screenshot_2019-12-13-11-29-26.jpg

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

5G Lublin - Testy i doświadczenia

Przykładowe zastosowanie dla funkcji repeater (możliwość jednoczesnego uruchomienia interfejsu WiFi i HotSpot) w telefonie Orange Neva Jet.

 

Wyobraźmy, że chcemy połączyć naszym SmartTV z siecią typu Free WiFi np. UPC Wi-Free. Posiadamy login i hasło (np. od kogoś, kto posiada pakiet usług UPC internet + TV i zechciał podzielić się z nami danymi autoryzującymi), niemniej nasz SmartTV nie obsługuje mniej popularnego protokołu WPA2-Enterprise, na którym pracuje sieć UPC Wi-Free.

 

W tym przypadku możemy użyć smartfon Orange jako repeatera, który połączy się z siecią WPA2-Enterprise i dalej za pomocą HotSpot będzie rozgłaszać popularny protokół WPA2-Personal.

 

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 37
  • 78
  • 1

5G Lublin - Testy i doświadczenia

Od wczoraj mam dziwny problem mam wasz telefon do testów i przywróciłam mu do ustawień fabrycznych i nie chce się łączyć z 5G a z 4 G niema poroblemu . Wszystko zakliknolem aby się łączyć z 5G

Anonim

Nie dotyczy

5G Lublin - Testy i doświadczenia

@Rafi_lu  nie ma on stosownego profilu mobilnego do 5G (Dane Mobilne)?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

5G Lublin - Testy i doświadczenia

@Anonim po fabryce smartfon z automatu jest ustawiony do obsługi 5G.

 

@Rafi_lu sprawdź jeszcze, czy w Menu rozwijanym masz zaznaczoną ikonkę 5G na zielono i czy APN jest ustawiony na Orange Internet 5G.

Jeżeli chcesz korzystać z internetu 5G z nadajnika przy ulicy Dragonów 8, to ostatnio były kłopoty z zalogowaniem w tej lokalizacji do 5G. Ja miałem kłopot z logowaniem do sieci 5G wewnątrz budynków. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 37
  • 78
  • 1

5G Lublin - Testy i doświadczenia

Dziś byłem blisko ul. Rabbiego lecz telefon nie łączył się z siecią 5G. Ale na Dragonów ruszył jak rakieta takiego internetu bym sobie życzył w domu 😆😆😆


Screenshot_20191219_101119.jpg