Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

4G a działa jak 5G Orange wymiata prawie 400mbit


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 181
  • 187
  • 0

4G a działa jak 5G Orange wymiata prawie 400mbit

Chciałbym podziękować sieci Orange za wkład w konfigurację sieci i sprzęt na którym pracują. W załączniku wynik który udało mi się osiągnąć na terminalu Samsung Galaxy Note 10 +. Zachęcam do dzielenia się swoimi wynikami. Pokazuje to potencjał sieci 4G choć mam już ochotę na testy 5G.

 

Pozdraiwam,

 

 

PiotrRekordowy transfer prawie 400mbit/sRekordowy transfer prawie 400mbit/s

 

4 ODPOW. 4

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

4G a działa jak 5G Orange wymiata prawie 400mbit

Gdzie taki wynik osiągasz? Bo ja w Warszawie nawet 50Mb/s nie widziałem.. 😉 Musisz być prawie sam na nadajniku.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 181
  • 187
  • 0

4G a działa jak 5G Orange wymiata prawie 400mbit

To na UPC jest gorszy wynik niż na lte 🙂 ten wynik rekordowy miałem akurat w Poznaniu. Ale na starym terminalu Sony xperia XZ premium gdzie w Poznaniu miałem 260mbit w Katowicach miałem 300mbit. To skoro tutaj mam 389 to może w KAT pęknie 400 mbit.

Warszawa jak dojadę zaraz zrobię parę testów ale fakt jest taki że jest bardziej zapchna. Uda mi się wniej czasem zrobić jakieś 200mbit/s.  Jak już kiedyś pisałem bywalem w nocy/nad ranem na placu politechniki tylko po to aby zrobić test na ponoć najszybszym nadajniku jaki ma Orange produkcyjnie ale albo źle stałem albo studenci są tam cała dobe:) na moje oko odpalaja w kraju mimo4x4 i qam256 więc wyniki są super.

W Poznaniu akurat nadajnik stoi dość ważnej centrali TP więc mają dużo gbit do dyspozycji. A osiedle stare i Babcie o tej godzinie śpią 🙂 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

4G a działa jak 5G Orange wymiata prawie 400mbit

Przy samym nadajniku, odejdź od nadajnika, w godzinach szczytu, to już tak kolorowo nie będzie.

 

Nie ma co porównywać wyniku mojego ze stopki z Twoim LTE, bo mam wykupiona opcje do 300Mb/s, więc mam maxa możliwego. I taka jest różnica, że ta prędkość mam o każdej godzinie i porze dnia i nocy 🙂


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

4G a działa jak 5G Orange wymiata prawie 400mbit

Mój rekord w Orange do około 240 Mbps download i niemal na stałym poziomie upload w granicach 30-40 Mbps. LTE+.