Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

Dobry powod zeby nie isc do pracyEmotikon: Szczęśliwy przeciez napisali zeby zostac w domuEmotikon: Język

@wscieklaewka nie boj sie. Podładuj telefon i bedziesz caly czas mogla korzystac z NOEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

@wscieklaewka ostrzeżenia w radiu słyszałem, ale do tej pory żadne SMS-y Alert RCB nie dotarły. Może u mnie będzie później wiało jak u Ciebie. 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

U Ciebie wiać nie będzie @ketrasaArtur ( nie wiem w jakim regionie mieszkasz ) boś Ty jest elektryk i musisz być na posterunku o i kropka.Emotikon: Język


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

A jak mi wyłączą lodówkę @byczyn_86  to co ja zrobię ?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

@wscieklaewka przecież na dworze chłodno, więc wystawisz za okno Emotikon: Mrugający

Wschód Polski, okolice Siedlec Emotikon: Mrugający

 

edit

Jutro porywy wiatru mają sięgać do 90 km/h. W nocy wiatr będzie rósł w siłę, we wtorek już trochę spokojniej, ale jeszcze 70 km/h


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️


@wscieklaewkanapisał(-a)

A jak mi wyłączą lodówkę @byczyn_86  to co ja zrobię ?


Lodowka za okno albo trzeba wszystko zjesc zanim wylacza pradEmotikon: Bardzo szczęśliwy dasz rade? 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️


@ketrasaArturnapisał(-a)

@wscieklaewka przecież na dworze chłodno, więc wystawisz za okno Emotikon: Mrugający

Wschód Polski, okolice Siedlec Emotikon: Mrugający

 

edit

Jutro porywy wiatru mają sięgać do 90 km/h. W nocy wiatr będzie rósł w siłę, we wtorek już trochę spokojniej, ale jeszcze 70 km/h


Jasne wystaw za okno jak od północnej strony mam +8 ( luty podkuj buty ) Wiatr mi garnki pozrywa, a gołębie zrobią spustoszenie i fee na parapecie. Dzięki @ketrasaArtur za porady. 🙂

Ty z okolic Siedlec ? Od piątku do wczoraj jakiś namolny numer próbuje mnie atakować właśnie z Siedlec Emotikon: Język


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

Coś Ty @byczyn_86  🙂

Moja lodówka to pęka w szwach, a zamrażalnik to co chwilę muszę traktować nogą - się wciąż otwiera z przemęczenia chyba Emotikon: Język aż dziw, że jeszcze drzwiczki nie odpadły 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

To co Ty bidulko nic nie jesz? Odchudzasz sie czy co? Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

Zapasy są to @byczyn_86  🙂

Ja i odchudzanie he, he, ja kocham jeść i temu w nią pakuję to co mi smakuje 🙂 Emotikon: Język