Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

A ja ciut wcześniej, czyli o 19:09:45 i z przerwami na oddech ziemi, raz pada, raz leje. "Dołożyłem cegiełkę" z kąpieli Emotikon: Mrugający. Ciekawy jestem, czy dzisiejsi poszkodowani dostali info, czy zostali zaskoczeni. Bo taka potwierdzająca, bądź zaprzeczająca informacja byłaby odzwierciedleniem pracy służb zaangażowanych do współpracy z RCB i finalnie z operatorami sieci. Życie podpowiada, że nie jest tak kolorowo, jak w necie bajdurzą.

Anonim

Nie dotyczy

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

SMS nie dostałem, burza była dość mocna i ulewa, ale szkód nie ma, więc ok 😉

Anonim

Nie dotyczy

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️


@Anonimnapisał(-a)

SMS nie dostałem, burza była dość mocna i ulewa, ale szkód nie ma, więc ok 😉


@Anonim , to jest właśnie przykład braku koordynacji służb w powiadamianiu zwykłych "śmiertelników" przez operatorów na rzecz RCB, które tak pięknie bajdurzy na swojej stronie. Grzmi, jak wielką ma człowiek łapę, gdy pokaże mapę. A granica tolerancji ma się nijak do strefy zagrożonej czy już ogarniętej pożogą.

Anonim

Nie dotyczy

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

Co dziwne wcześniej Alerty SMS były, burzy i ulewy nie było, teraz zaskoczenie totalne, 2 pierwsze grzmoty to aż domem zatrzęsło od fundamentów 😉

Anonim

Nie dotyczy

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

Bo Bytom "przechodzi rewitalizację" Emotikon: Mrugający...po szkodach górniczych Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

@Anonim  mi bliżej do Suchej Góry, kopalnie jest ale dolomitu w pobliżu, ba pod domem glina i dolomit.


Zespół Nasz Orange
  • 2906
  • 10831
  • 64

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

Kolejny alert teraz jest wysyłany. https://rcb.gov.pl/ - Małopolska i cześć Śląska.

Anonim

Nie dotyczy

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

10 minut później też otrzymałem smsa, ale dopiero po dwóch godzinach dolało mi, że spodni nie trzeba prać Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

Alert RCB do mnie przyszedł SMS-em 😞

Boję się więcej niż trochę 😞 😞 😞

Anonim

Nie dotyczy

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️


@wscieklaewkanapisał(-a)

Alert RCB do mnie przyszedł SMS-em 😞

Boję się więcej niż trochę 😞 😞 😞


Też Alert RGB u mnie zagościł, strach się bać 😉