Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

światłowód POPC2 pytania do użytkowników

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

światłowód POPC2 pytania do użytkowników

Witam

Mój adres jest w ramach programu POPC2, prace światłowodu na ulicy dobiegają końca. Usługi będzie oferować orange. Mam pytanie czy dla osób w ramach programu POPC2 jest tylko jedna prędkość? czy można wybrać. Zależy mi na światłowodzie z TV  600/1000 prędkość. 

Oraz czy korzystanie z TV obniża prędkość światłowodu tak jak było to z telefonem  kiedy korzystało się w tym czasie transfery spadały o 50%. 

Dzięki  

 

___________

* Temat przeniesiony z Internet domowy - moderator Bartłomiej

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12921
  • 53103
  • 611

światłowód POPC2 pytania do użytkowników

@prezes079Możesz wybrać ofertę jaką chcesz.

Korzystanie z IPTV wymusza zabranie na transmisję strumieniową małą część prędkości internetu. Dla dekodera max około 24Mb/sek jeśli oglądasz 4k , a 8Mb/sek jeśli HD. Możesz mieć multiroom czyli mnożysz razy ilość dekoderów i możesz nagrywać (kolejne mnożenie) lub wykupić multinagrywarkę i wtedy nagrywać w chmurze

Fakt, że korzystanie z telefonu obniżało prędkość neo, to było uszkodzenie , a nie prawidłowe działanie usługi

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12921
  • 53103
  • 611

światłowód POPC2 pytania do użytkowników

@prezes079Możesz wybrać ofertę jaką chcesz.

Korzystanie z IPTV wymusza zabranie na transmisję strumieniową małą część prędkości internetu. Dla dekodera max około 24Mb/sek jeśli oglądasz 4k , a 8Mb/sek jeśli HD. Możesz mieć multiroom czyli mnożysz razy ilość dekoderów i możesz nagrywać (kolejne mnożenie) lub wykupić multinagrywarkę i wtedy nagrywać w chmurze

Fakt, że korzystanie z telefonu obniżało prędkość neo, to było uszkodzenie , a nie prawidłowe działanie usługi


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

światłowód POPC2 pytania do użytkowników

Podziękował 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12921
  • 53103
  • 611

światłowód POPC2 pytania do użytkowników

@prezes079Się polecam... Jakbyś miał pytania, wal śmiało. Zawsze ktoś tu pomoże, wyjaśni