Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

światło kiedy

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

światło kiedy

czy ma ktoś sposób jak sprawdzić kiedy będzie u mnie internet światłowodowy orange ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 194
  • 662
  • 5

światło kiedy

hej,

 

Najszybciej będzie wejść na stronę wyszukiwarka.uke.gov.pl/, wpisujesz swój adres, potem odznaczasz inwestycje popc i powinno pisać po prawej stronie w okienku, że twój adres będzie mieć modernizacje we wrześniu tego roku.

 

Drugi sposób, wchodzisz na strone orange https://www.orange.pl/view/popc, i wybierasz swoje miasto 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 194
  • 662
  • 5

światło kiedy

hej,

 

Najszybciej będzie wejść na stronę wyszukiwarka.uke.gov.pl/, wpisujesz swój adres, potem odznaczasz inwestycje popc i powinno pisać po prawej stronie w okienku, że twój adres będzie mieć modernizacje we wrześniu tego roku.

 

Drugi sposób, wchodzisz na strone orange https://www.orange.pl/view/popc, i wybierasz swoje miasto 🙂


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

światło kiedy

tak jestem czyli tego dnia będe mieć światłowód ?


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 194
  • 662
  • 5

światło kiedy

prawdopodobnie tak, termin jest terminem "do" czyli będziesz mógł mieć nawet wcześniej.

 

Daj znać na forum jak będziesz już mieć 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

światło kiedy

Mnie zastanawia rozbieżność dat...na stronie Orange dla sąsiedniej ulicy jest koniec prac na 31.07 A UKE 31.08...obstawiam że ta wcześniejsza się liczy Ale pewności nie mam...Jak po tej dacie nie będzie w następnej kolejności mojej ulicy to zwariuje chyba...


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 194
  • 662
  • 5

światło kiedy

Nie bierz tych dat pod uwagę, na stronie uke pod moim adresem jest wrzesień, z maila od orangeswiatlowod wynika zD maja podpiąć w 4Q, a ja już mam światło pod domem i zaraz odbiór będzie, na infolini info ze w marcu