Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowody w Starachowicach


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 1
  • 0

Światłowody w Starachowicach

Witam.!    Może ktoś posiada wiedzę kiedy będzie udostepnione łącze swiatłowodowe w Starachowicach i okolicach..?    Miało być juz w lipcu mamy prawie pazdziernik i glucha cisza... Nic w temacie sie nie dzieje czy jak..??  Dziekuje za Wszelkie Odpowiedzi..!

11 ODPOW. 11
Anonim

Nie dotyczy

Światłowody w Starachowicach

@dario1974, zobacz!dario.PNG

Anonim

Nie dotyczy

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 1
  • 0

Światłowody w Starachowicach

Tak wiem....ale wtedy nie było nic w planach...Teraz było oficjalne info wiec postanowiłem odświeżyć temat....

Anonim

Nie dotyczy

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 1
  • 0

Światłowody w Starachowicach

Była informacja w lipcu na stronie Orange ze maja udostepnic petle abonenckie w technologii swiatłowodowej.... Ja to wszystko wiem tylko od lipca temat ucichł..... To ze niby proces jest czasochłonny to bym nie powiedział...Połozenie swiatłowodu w macierzystej kanalizacji jest bardzo szybki...Zależy wszystko od podwykonawcy....

Anonim

Nie dotyczy

Światłowody w Starachowicach


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Światłowody w Starachowicach

Udostępnienie pętli nie zawsze przekłada się na komercyjne oferowanie usług. Twoja miejscowość jest objęta regulacjami UKE. Być może Orange chce poczekać i zaoferować wszystkie prędkości po ew. poluzowaniu regulacji.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 1
  • 0

Światłowody w Starachowicach

Właśnie nie wiedziałem o tym ze jest objeta miejscowosc regulacjami....ale juz mnie uswiadomiłes.. 😉

Szkoda ze te informacje Orange nie przechodza od słów do czynów.....


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Światłowody w Starachowicach

Ale na stronach UKE są informacje o postępowaniach w spółdzielniach. A mieszkasz w bloku czy w domu jednorodzinnym?