Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowod na działce

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Światłowod na działce

Wejdź na stronę http://mapy.geoportal.gov.pl/imap/?gpmap=gp0 - zaznacz po prawej uzbrojenie terenu i zbliż odpowiednio mapę.
Anonim

Nie dotyczy

Światłowod na działce

Jest widoczny, a co to ma za znaczenie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Światłowod na działce

A ktoś Ci wydał pozwolenie na budowę w taki sposób, że ono ingeruje w ten światłowód?
Anonim

Nie dotyczy

Światłowod na działce

Nie ingeruje w niego. 

Anonim

Nie dotyczy

Światłowod na działce

Pokaż szczegóły
 

Co innego moje inne pomysły. Np to że obsadzilem w koło działkę  świerkami jak i wyrównanie terenu gdzie bardzo możliwe że go trafią bo głęboko nie jest


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Światłowod na działce

To teraz nie rozumiem Twojego wpisu. Napisałeś że światłowód jest nielegalny. Jest w ewidencji geodezyjnej. Jeśli chcesz uzyskać kopię zgody, napisz do Orange (nie wiem czy przez infolinie ktoś przyjmie zlecenie, ale przez pocztę tradycyjną to otrzymasz).

A co do reszty "pomysłów"? Raczej nikt na tym forum Ci nie podpowie co możesz a co nie, polecam fora prawnicze. My też nie ponosimy odpowiedzialności za Twoje działania. A jak chcesz wiarygodnej opinii, to skorzystaj z pomocy adwokata/radcy prawnego.
Anonim

Nie dotyczy

Światłowod na działce

Żeby wejść na czyjąś własność trzeba zgody. A tu nie ma. Zostało wykonane pod nieobecność. Więc to samowola budowlana. Na mojej szkodzie. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Światłowod na działce

Nie wiem. Może Twoi rodzicie zgodzili się na to jakieś 15-20 lat temu? wcześniej tam nie było żadnej infrastruktury Orange/TP? może dali zgodę bezterminową?

Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Światłowod na działce

@Anonim nie bardzo rozumiem, jaki jest cel Twojego wpisu i jakie informacje chcesz uzyskać? Jeśli wg. Ciebie kabel jest położony bez zgody to wyślij pismo na adres korespondencyjny z opisem całej sprawy i czekaj na odpowiedź. Prościej się nie da.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 156
  • 157
  • 3

Światłowod na działce

Jeżeli jest w ewidencji geodezyjnej to nie jest nielegalny, twoj problem ze nabyles od kogos dzialke ze swiatlowodem. Musisz wypowiedziec zgode operatorowi i czekac jak zabierze, innaczej bedziesz placil za zniszczenia. Chodzenie po 100 adwokatach nic nie da.