Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Światłowód

Witam. Zarządca budynku i właściciel mieszkania podczas rozmowy potwierdzili ze orange może się u nas podłączyć. Orange od 2 miesięcy zacięcie walczy, ze nie mają oni u nas światłowodu i że nie ma szansy na podłączenie, mogą w zamian rzucić nową umowę na internet mobilny i za każdym razem podają inne dane. A to 200mb na miesiąc, a to 300, a to 500. Na stronie orange widnieje, że pod danym numerem nie można podłączyć światłowodu, a na wyszukiwarce uke gov już widnieje orange.

Jak to w końcu jest? Jest w stanie mi ktoś to wytłumaczyć bo nie mam już siły rozmawiać i słyszeć od nich kolejny raz co innego.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12916
  • 53078
  • 611

Światłowód

@dvmvdvuvNawiązałem kontakt z Ineą. Zasięg FTTH od nich jest, 300Mb-1Gb/sek

Inwestycja własna Inei, więc nie ma obowiązku udostępniania infrastruktury dla innych operatorów (w tym Orange). W POPC adres nie jest ujęty-również sprawdziłem. W bazie danych Orange-brak zasięgu FTTH

Wniosek: na dzień dzisiejszy (i przypuszczam, że na najbliższą przyszłość) brak możliwości instalacji usług Orange. Informacja pewna i ostateczna

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12916
  • 53078
  • 611

Światłowód

@dvmvdvuvTrudo się odnieść do problemu i dać wyjaśnienie bez adresu domu. Może to wynikać z faktu, że inwestycja jest w trakcie realizacji, są poczynione jakieś prace, ale termin oddania jest odległy, więc nie ma info o dostępności w bazach operatora.Taka info pojawia się na miesiąc przed oddaniem infrastruktury do użytku


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Światłowód

@agat13 Jest jakaś szansa sprawdzić to? Normalnie inea bez problemu może się podłączać (wiadomość od sąsiadów) Budynek jest dość nowy - mam na myśli adres Poznan, warta residence na starołęce -jeśli to coś da.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12916
  • 53078
  • 611

Światłowód

@dvmvdvuvNawiązałem kontakt z Ineą. Zasięg FTTH od nich jest, 300Mb-1Gb/sek

Inwestycja własna Inei, więc nie ma obowiązku udostępniania infrastruktury dla innych operatorów (w tym Orange). W POPC adres nie jest ujęty-również sprawdziłem. W bazie danych Orange-brak zasięgu FTTH

Wniosek: na dzień dzisiejszy (i przypuszczam, że na najbliższą przyszłość) brak możliwości instalacji usług Orange. Informacja pewna i ostateczna