Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód

ROZWIĄZANE

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 15
  • 7
  • 0

Światłowód

Witam, jestem klientem Orange od 10 lat, a od roku 2015 staram się o światłowód.W roku 2016 w salonie Orange zostałem zapewniony że w 2020 roku zostanę podłączony z POPC, niestety zostałem perfidnie oszukany gdyż oczywiście na mojej ulicy czyli Stanisława Żółkiewskiego w Gdyni będzie światłowód tylko że pod nr 55(mój numer to 9) i tylko tym numerem.Czy mógłby ktoś mi wyjaśnić bo nie rozumiem tego trochę?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Światłowód

@pablus tyle lat minęło 😄

@koszmarnykarol to napisz do CPPC jak chcesz wyjaśnień. Może ktoś z UPC się pomylił. Błędy się zdarzają.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

35 ODPOW. 35

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 104
  • 148
  • 1

Światłowód

Nie zrozumiesz postępowania i toku myślenia Orange. Pewnie sami ich decydenci tego nie pojmują.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 15
  • 7
  • 0

Światłowód

To po co obiecują i jeszcze podkreślają że napewno będę miał światłowód.Tak właśnie traktują stałych klientów 😞


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2052
  • 7537
  • 28

Światłowód

Witaj w klubie. Jest tu nas takich pominiętych spora grupa (jeżeli nie cała rzesza).


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 15
  • 7
  • 0

Światłowód

No dobra tylko że na 55 domów na mojej ulicy ok 40 złożyło deklaracje a i tak 1 domek został podpięty. Szacun dla Orange 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 104
  • 148
  • 1

Światłowód

Te deklaracje tak na prawdę nic nie  dają. Taka polityka Orange. Lepiej kłaść światłowody do lasu albobdo blokowisk  niż tam gdzie ludzie oczekują i są chętni płacić.


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2052
  • 7537
  • 28

Światłowód

Urzędy centralne, planując pokrycie adresowe dla POPC, nie posługiwały się deklaracjami będącymi w posiadaniu Orange, tylko kto-je-tam-wie jakimi zasadami. Orange przystępując do konkursu i wygrywając go, wziął adresy jakie mu stamtąd dali i do nich dociągnął włókna. Tak mniej więcej to właśnie w uproszczeniu wygląda, z tego co ja dowiedziałem się przez miesiąc uczestnictwa w tym forum, a dołączyłem z tego samego co Ty powodu.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 15
  • 7
  • 0

Światłowód

Najgorsze było czekanie te 4 lata. A na koniec dowiedzenie się że światełka nie będzie. A mam trójkę dzieci w wieku szkolnym i ta neostrada po prostu się pali zwłaszcza gdy mieli e-lekcje


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2052
  • 7537
  • 28

Światłowód

Nie zadręczaj się, po prostu żyłeś w nieświadomości. Jeszcze gorsze by było, gdybyś już od 4 lat wiedział, że nie ma Cię w POPC, usiłował przez ten cały czas coś zrobić, a i tak nic by to nie dało.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 15
  • 7
  • 0

Światłowód

Szkoda mi dzieciaków, bo słyszały co 3 słowo nauczycielki a na jesień znowu nas mają pozamykać w domach i ma być nauczanie online