Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód - wniosek o dorejonizowanie - kontakt

ROZWIĄZANE

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 10
  • 54
  • 0

Światłowód - wniosek o dorejonizowanie - kontakt

Oczywiście że proponowałem że sam wykonam całe przyłącze, to mi takie coś odpisali 🙂 :

 


Nexera 2.jpg

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13515
  • 55257
  • 659

Światłowód - wniosek o dorejonizowanie - kontakt

@Slym Czyli "nie, bo nie"...aż żal czytać...gdzie tu logika i biznesowe podejście do sprawy?


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2628
  • 9488
  • 47

Światłowód - wniosek o dorejonizowanie - kontakt

@Slym to są kwestie prawno-projektowe dlatego operatorzy nie idą w takie rzeczy. 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 10
  • 54
  • 0

Światłowód - wniosek o dorejonizowanie - kontakt

@marder@agat13

 

Dokładnie, rozumiem że jest to biurokracja i tego nie przeskoczę, dlatego dałem sobie na luz i zrobiłem radiolinię, generalnie Orange straciło potencjalnego klienta, a siostra będzie miała mniejsze rachunki 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Światłowód - wniosek o dorejonizowanie - kontakt

@Slym , jestem przeciwnikiem biurokracji, ale żeby to klient zabiegał o wpychanie operatorowi własnych pieniędzy do ich wora? Niereformowalna Neostrada na miedzi i raptem po skosie drogi od słupa ze światełkiem do słupa Orange jakieś siedem do osiem metrów podwieszki miałyby mnie rzucić na kolana i paść do ich stóp o błaganie? Nie! To nie tak powinno działać.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13515
  • 55257
  • 659

Światłowód - wniosek o dorejonizowanie - kontakt

@bronzub dlatego tu staramy się trzymając stronę słabszego (czytaj:klienta) wspomóc radą i podpowiedzieć gdzie uderzyć...Czasem takie niekonwencjonalne i nieszablonowe rady przynoszą efekt


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 571
  • 1399
  • 3

Światłowód - wniosek o dorejonizowanie - kontakt

a to nie jest tak, ze Nexera, ktora tam z POPC jest doskonale wie, ze w przypadku ogloszenia nastepcy programu POPC - mamy tu swoja infrastrukture i jej dublowania nie bedzie. Ze ani nie przyjdzie do nastepcy POPC Orange, ani Fibeerhost, ani Tauron etc.

 

i sobie zaplanowali rozbudowe na zas z rezerwa i jak sie publiczne pieniadze pojawia, to nagle da sie...


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 10
  • 54
  • 0

Światłowód - wniosek o dorejonizowanie - kontakt

@impetiginisatio

 

Generalnie ja tak zrozumiałem ich naciski aby zgłaszać zapotrzebowanie na stronie UKE, jeśli pojawi się jakaś "państwowa" kasa to może mnie przyłączą, a tak to nara 🙂