Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód w ramach POPC - jeden adres, a dwóch operatorów. Czy da się zainstalować dwie usługi?

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5419
  • 17830
  • 186

Światłowód w ramach POPC - jeden adres, a dwóch operatorów. Czy da się zainstalować dwie usługi?

@agat13  - co do drogi przyłączy w tym przypadku sprawa też wydaje się jasna - autor tematu napisał "studzienka", więc wniosek wydaje się oczywisty - kable idą w ziemi.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 13
  • 0

Światłowód w ramach POPC - jeden adres, a dwóch operatorów. Czy da się zainstalować dwie usługi?

Tak, połączenie jest doziemne.

Dzwoniłem dziś żeby się upewnić i zostałem poinformowany, że kabel dają dwuwłóknowy na wypadek awarii i nie widzą przeciwwskazań żeby drugi operator go mógł używać, więc chwilowo jestem dobrej myśli, że będę mógł mieć dwóch operatorów jednocześnie.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5419
  • 17830
  • 186

Światłowód w ramach POPC - jeden adres, a dwóch operatorów. Czy da się zainstalować dwie usługi?

@lethzik  jeśli wiesz z oferty których dostawców chcesz korzystać, to albo poczekaj aż zaczną oferować usługi na Waszej sieci, albo szukaj przedstawicieli, którzy przygotują dla Ciebie ofertę. Oby każdy z wybranych przez Ciebie chciał u Was świadczyć usługi - bo jak już pisałem, na moim przykładzie, musiałem sporo poczekać zanim Orange uznało, że mój adres jest w zbiorze możliwych do przełączenia na światłowód (wcześniej miałem Neostradę po miedzi).


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13111
  • 53866
  • 631

Światłowód w ramach POPC - jeden adres, a dwóch operatorów. Czy da się zainstalować dwie usługi?

@lethzik To dobra informacja, pod warunkiem rezerw na OPP 🙂


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2531
  • 9071
  • 45

Światłowód w ramach POPC - jeden adres, a dwóch operatorów. Czy da się zainstalować dwie usługi?

No właśnie, zależy jak z zajetością na splitterze i gdzie ten drugi operator ma punkt styku z pierwszym. To że kabel abonencki ze słupa czy z kanalizacji ma dwa włókna jeszcze niczego nie załatwia.