Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód w gminie Niemcza.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Światłowód w gminie Niemcza.

► Temat, ze względu na poruszane zagadnienie, został przeniesiony z kategorii Internet domowy - Moderator Rafał◄

Dzień Dobry, Jestem klientem Orange, mam internet z neostrady. Moje pytanie jest krótkie. Kiedy w końcu będzie dostępny światłowód w gminie Niemcza a dokładniej w Wilkowie Wielkim? Ile można czekać? Przecież przez tą miejscowość jest puszczony światłowód już wiele lat, tyle że pod ziemią, jeszcze pamiętam jak była cała miejscowość rozkopana a kolega z firmy orange zbierał podpisy i zapewniał że będzie światłowód, monterzy z Orange neostrada niedawno byli u sąsiadów montować internet, potwierdzają że w tej miejscowości znajduje się światłowód pod ziemią, dlaczego nie wyciągniecie go na powierzchnie? Ile jeszcze będziemy męczyć sie z tak beznajdziejnym internetem na przedpotopowym okablowaniu? Jeśli dalej tak będzie, nie będę widział innego wyjścia jak rezygnacja z usług ponieważ już lepszy  transfer ma internet z Sobótki, popularny Greenland i przedewszystkim tańszy. Wiele osób z mojej miejscowości jak i w pobliżu zastanawia się już nad rozwiązaniem z Państwem umów bo się nie opłaca mieć drogiego i beznadziejnego internetu. Ten internet byl dobry jak dyski w komputerach mialy 50mb a teraz mamy XXl wiek i dyski są liczone w terabajtach. Jedna gra czasem nawet zajmuje 80gb gdzie przy transferze 1,6 MB ta gra ściąga się 2,5 dnia przy włączonym komputerze 24h na dobe na pełnej prędkości. Strata prądu, nerwów, tranferu na inne urządzenia bo uruchomieniu pobierania nawet na Youtube nie wejdziesz. W dodatku tak jak Ja, czyli osoba pracująca może pomażyć o pobraniu gry o tak dużym rozmiarze. Już nawet nic nie pisze tu o streamowaniu bo śmiech na sali z internetem na wysyłaniu o wartości 1MB. 

1 ODPOWIEDŹ 1
Anonim

Nie dotyczy

Światłowód w gminie Niemcza.

@wolen21skontaktuj się w tej sprawie z BOK, polecam przez czat.

Na forum możemy jedynie gdybać na podstawie mapy zasięgu, ale skoro piszesz, że były zbierane podpisy to trzeba zweryfikować status inwestycji, a do tego konieczny już jest oficjalny kontakt z BOK.

Możliwe, że występują jakieś problemy prawne. Na przykład w mieście, w którym mieszkam władze miasta nie zgadzają się an położenie przez Orange światłowodu, pomimo, iż wszystkie okoliczne miasta maja już do niego dostęp.