Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Słaby zasięg


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Słaby zasięg

► W temacie doprecyzowano etykiety - Moderator Wiktor ◄

 

Witam, mieszkam w Opolu w miejscu mniej więcej zaznaczonym "człowieczkiem" na mapie. Mam w mieszkaniu słaby zasięg LTE, telefon pokazuje jedną lub zero kresek, a w ustawieniach nawet -120dBm. O ile połączenia głosowe są ok, tak internet chodzi przeciętnie, ale mam dobre wifi, więc nie problem. 

 

Chodzi mi tylko oto, że telefon dość mocno zużywa przez ten słaby zasięg baterię, w nocy jakieś 8-10%, gdzie u rodziców jak czasem nocuję wartość ta wynosi 1-2% - ten sam telefon, sprawdzane kilkukrotnie. Dzieje się tak na każdym telefonie, a obecnie mam Sony XZ2, więc całkiem porządny sprzęt. 

 

Czy jest w planach rozszerzenie sygnału LTE w tym rejonie? Jestem zadowolony z oferty, ale ten zasięg jest trochę irytujący i przez to myślę nad zmianą sieci. Bez tytułu.png

2 ODPOW. 2

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Słaby zasięg

Na budowę nowych nadajników bym się nie nastawiał. Niestety tak jak w tym wątku zostało zauważone obecnie łatwiej postawić deweloperowi nowy blok, niż operatorowi nowy nadajnik. Wiem, że w Opolu jest plan na rozbudowę LTE2100, ale nie jestem w stanie podać na kiedy są przewidziane uruchomienia.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Słaby zasięg

Akurat w takim miejscu mieszkam, że wygląda to słabo. Podobna sytuacja była jak miałem kartę w play, ale ostatnio uruchomili nową stację całkiem blisko mnie. 

 

Zastanawiam się jak by było np. na nadajnikach plusa, bo są bliżej, ale też nie na tyle, żebym był w 100% pewny, że będzie lepiej. 

 

Wsadziłem kartę play i tam było 60 -70 dBm, więc o wiele lepiej.