Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód w bloku


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 5
  • 0

Światłowód w bloku

Pod koniec czerwca w bloku była wiadomość o pracach związanych z kładzeniem infrastruktury przez firmę Orange. Technicy przyjechali i całość zarówno w piwnicy jak i na piętrach została zainstalowana (skrzynki małe na piętrach, duże z kablami rozprowadzonymi w piwnicy, kabel pociągnięty po wszystkich piętrach, wszystko z logiem Orange). Światłowód do bloku wydaje się pociągnięty, bo widać "obudowę" na światłowód poprowadzoną przez zewnętrzną ścianę w piwnicy. Nie byłoby to żadnym problemem, bo pobliskie centrum handlowe (20 metrów dalej) miało światłowód dostępny już w maju. Niestety jest październik i dalej cisza. Niedawno spytałem się w salonie, jak wygląda sytuacja i zdziwili się, że wszystko jest pomontowane, a usługi nie ma. Czy jest jeszcze coś, co muszą zrobić, żeby światłowód był dostępny?

Pozdrawiam

8 ODPOW. 8

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Światłowód w bloku

@xawi1234 czy jakiś kontakt został podany, ulotki do opiekuna projektu?

Jeżeli inwestycja własną, to trudno będzie się cokolwiek dowiedzieć. Jeżeli realizacja z programu POPC, to można poszukać na stronie UKE:

https://wyszukiwarka.uke.gov.pl/

Polecam jeszcze stronę:

https://capap.gugik.gov.pl/mapa/cppc/CPPC-internet

oraz stronę Orange:

https://www.hurt-orange.pl/operatorzy-krajowi/popc-nabor-i-i-ii


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Światłowód w bloku

Musisz czekać. Ostatnio jest problem ze sprzętem po stronie centralowej i pomimo wybudowania infrastruktury nie mogą ruszyc że sprzedażą. Zostaw kontakt w salonie jak zejdzie testlab to zadzwonią

 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 5
  • 0

Światłowód w bloku

Dziękuję za odpowiedź. 

Jest to inwestycja własna Orange, więc pozostaje chyba czekać i medytować 😏

Muszą mieć niezły bałagan w systemie, bo pamiętam, że reklamowali usługę światłowodu na paczkomacie w pobliżu jednego osiedla od maja do czerwca. Również inwestycja własna i do dziś nie można zamówić tam tego łącza 😄 Widocznie POPC ma mega wysoki priorytet.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 195
  • 292
  • 4

Światłowód w bloku

@xawi1234  ja medytuję już drugi rok (też inwestycja własna), także przyjemnych medytacji życzę.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Światłowód w bloku

@xawi1234 Nie ma na takie sytuacje reguły. Co odpowiadają na czacie i w BOK-u? Co widzą w systemach? 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Światłowód w bloku


@Arti_Kn_Plnapisał(-a)

Musisz czekać. Ostatnio jest problem ze sprzętem po stronie centralowej i pomimo wybudowania infrastruktury nie mogą ruszyc że sprzedażą. Zostaw kontakt w salonie jak zejdzie testlab to zadzwonią

 


To jest najlepsze. Najpierw panika na telekonferencjach, cisną wszystkich na każdym szczeblu, wyznaczają cele, raportują a później leży odłogiem blok i nikt się tym nie przejmuje.  


Pracuję w Orange
  • 111
  • 156
  • 3

Światłowód w bloku

@marder @marko25 @agat13 @xawi1234 ja się przejmuję. 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Światłowód w bloku

@bwlodar Udowodnij, bo ja mam na 4 imię Tomasz..