Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód w Bochni


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Światłowód w Bochni

Temat przeniesiony z działu "Internet domowy" - moderator Wojciech.

 

Przepraszam czy w najbliższym czasie będzie dostępna usługa światłowodu na całej ul.Kolanowskiej w Bochni?

Mieszkam za wiaduktem który dzieli ulicę na dwie części: tą z światłowodem i tą bez tego łącza a więcej domów jest właśnie za tym wiaduktem ale łącza tego już nie ma nie wiem jaki jest tego powód, a chciałbym tylko wspomnieć że Orange ma podpisany kontrakt z miastem na budowę sieci światłowodowej na terenie całego miasta, w tej części ulicy która nie ma światłowodu znajduje się więcej domów i dla Orange był by to czysty zysk jeżeli zdecydowano by się na tą inwestycję a to tak trochę nie fair że jesteś akurat w tej grupie która nie ma łącza światłowodowego i jesteś przez to nazywany "tym innym, który ma słabego neta i ma lagi" w szkole i że jedna aktualizacja do np. gry ( 1 GB )  pobiera mu się w 4h no ludzie przecież tak nie da się żyć i żeby marnować tyle cennego czasu bo "coś tam" się pobiera i nie można korzystać z Internetu bo prędkość tak spada że np. filmiku na yt nie odtworzę w normalnej jakości 1080p60 nie mówię tutaj w ogóle o jakimś streamingu bo jest to nie osiągalne w takich warunkach pracy uczę się na kierunku technik informatyk i łącze o normalnej prędkości pobierania i wysyłania by się przydało bo komu jeszcze w dzisiejszych czasach korzysta z łącza telefonicznego żeby mieć internet!!!! i to z przepustowością 4Mb\s czyli 0,5MB\s, chyba tylko takie wyjątki jak ja. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej proźby. Pozdrawiam.

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Światłowód w Bochni