Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód popc2

ROZWIĄZANE

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Światłowód popc2

@Anonim  na pewno mial to w ramach popc?
moze jak orange zmienilo oferte gdzie 300Mb/s jest najnizsza predkoscia to juz nie ma ograniczenia.
jak byla opcja 100/300/600Mb/s to wylacznie 300Mb/s mozna bylo wybrac tego jestem pewien na 100% 

 

a te przepustowości to sa dostepne dla operatorów


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 37
  • 78
  • 1

Światłowód popc2

Umie też miał być od 2 lat światłowód no teraz taka informacja że ok inwestycje wstrzymane mimo tego że są studzienki. Mam pytanie czy 5G ma być jako Internet domowy  czy światłowodowy będą dalej kładzione. Gdzieś na stronie czytałem że Orange będzie zmniejszać inwestycje.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 195
  • 292
  • 4

Światłowód popc2

cyt. "Inwestycje będą kontynuowane w tym roku, by do końca 2020 objąć zasięgiem około 5 mln gospodarstw domowych" link , ciekawe jak będzie z domkami, u mnie też ok. 2 lata temu położyli nowe studnie kablowe wraz z nową kanalizacją kablowa do posesji oraz postawili przełącznicę światłowodową i od tej pory cisza w temacie podłączenia światłowodu.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 37
  • 78
  • 1

Światłowód popc2

Umnie temat się ruszył Orange dał sobie spokój gdzie ma swoje studzienki za to wchodzi na nasze osiedle Virtualtelecom . Można można 😆😆😆 W marcu będzie światłowód 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 195
  • 292
  • 4

Światłowód popc2

MAPA dla osób, które szukają informacji o planach POPC link 

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód popc2

Sprawdziłem na mapie swoją miejscowość; w zeszłym roku na jednej z ulic zrobili światło ale na mapie tylko część adresów jest ukończona, czy pozostałe punkty dokończą w tym roku?
W POPC robione są wszystkie zgłoszone adresy?

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Światłowód popc2

Podaj nazwę miejscowości i ulicę.
Anonim

Nie dotyczy

Światłowód popc2

Jordanów, ul. Generała Maczka


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Światłowód popc2

@Anonim  jezeli zostala juz inwestycja w ramach popc skonczona to jedynie mozesz miec nadzieje ze jezeli orange stwierdzi ze warto (oplaca sie) dobudowac przylacza to bedziesz je miał.