Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód popc2

ROZWIĄZANE

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Światłowód popc2


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Światłowód popc2

@Anonim 

 

Na forum jest taka zasada,że jedno pytanie jeden wątek Emotikon: SzczęśliwyEmotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód popc2

Na wypełnieniu ankiety internetowo, https://oferty.orange.pl/internet/ i co z tym scenariuszem jeśli terminy i projekty są zaklepane na ten 30 września i ktoś teraz zrobi swój internet ?

 

ahh okej, przepraszam wiec 


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Światłowód popc2

@Anonim 

 

Z tego co wiem to i tak Orange wybuduje tam swoją sieć,ponieważ wygrał przetarg na ten obszar.W takim razie będziesz miał możliwość wyboru jednego z dwóch dostawców.

 

Jeśli pomogłem oznacz moją odpowiedź jako rozwiązanie.Pozdrawiam.

 
Anonim

Nie dotyczy

Światłowód popc2

Wiadomo czemu nie moge wpisać tego swojego adresu ?

 

Strona na której to próbuje zrobić to https://oferty.orange.pl/internet/

 

Kiedyś pamiętam, że dawało rade, teraz nie łapie


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Światłowód popc2

@Anonim 

 

Taką chęć możesz też zgłosić podczas kontaktu z Biurem Obsługi Klienta (510-100-100) lub czat w aplikacji Mój Orange.Jeżeli chodzi o stronę to wystarczy głupia usterka techniczna.Na pewno nie wykluczenie Emotikon: SzczęśliwyEmotikon: Szczęśliwy

 

Jeśli pomogłem oznacz moją odpowiedź jako rozwiązanie.Pozdrawiam.

 

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Światłowód popc2

@Anonim 

 

Czy masz może jeszcze jakieś pytania,które dotyczą tej sprawy ?


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Światłowód popc2

@Anonim  wg mojej wiedzy wyglada to tak

1. na 100% nigdy nie mozesz byc pewien ze pod Twoj adres orange dociagnie ftth. a wynika to z wielu rzeczy. jezeli orange doprowadzi Ci kabel pod płot to na 99% bedziesz mogl zalozyc ftth. ten 1% pozostawiam na trudne przypadki tj np pomylki itp Emotikon: Język

2. na dzien dzisiejszy w ramach popc dozwolona predkosc wylacznie do 300Mb/s.

3 do tego dnia teoretycznie orange powinno wywiazac sie z projektu. jednak w zyciu bywa roznie

4 to Ty decydujesz w ktorym miejscu chcesz aby bylo zamontowane gniazdko

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód popc2

Seeerio, nadal lepsze te 300 od 2mb.

 

mam jednak nadzieje ze uda się i podciągną pod mój adres, wszędzie niby jestem wpisany i nawet na emailu orangeswiatlowod mówią ze 3 kwartał 😕

 

kolega z głównej ulicy miał z popc i ma opcje 1gb wykupiona wiec nie wiem o co chodzi, na liście dostępnych adresów do sprzedaży. Ramach popc tez jest napisane dostępne 100,300,1000 


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Światłowód popc2

@Anonim 

 

Jeżeli chodzi o światłowód to Orange ma tylko te trzy opcje 100,300,1000.

 

Klienci,którzy mieli 600 otrzymali po wprowadzeniu 1 GB/S możliwość darmowej migracji do 1000.

 

Najważniejsza zasada jest taka że Orange kładzie wszędzie taki sam światłowód więcej jeśli będziesz go miał to możesz się cieszyć bo skończy się udręka z internetem mobilnym LTE który ma ograniczenia.