Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód - plany Bieniec, gmina Nowogrodziec pow. Bolesławiecki


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 19
  • 0

Światłowód - plany Bieniec, gmina Nowogrodziec pow. Bolesławiecki

antald_0-1601565542136.png

Jeśli dobrze rozumiem, to według POPC 15% wykluczonych cyfrowo można wykluczyć raz jeszcze. Gmina od razu mi powiedziała, że oni nic nie podłączają ponieważ "sieć" nie jest ich. Skoro żaden operator nie skusił się złożyć wniosku w czwartym konkursie to jest szansa, że w ramach Funduszu Szerokopasmowego zdecyduje się? Można jakoś w tej sprawie skonsultować się Orange? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Światłowód - plany Bieniec, gmina Nowogrodziec pow. Bolesławiecki

Samorząd może skontaktować się z działem od JST w Orange. Jako osoba fizyczna wiele nie zrobisz.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2506
  • 9006
  • 45

Światłowód - plany Bieniec, gmina Nowogrodziec pow. Bolesławiecki


@antaldnapisał(-a)

antald_0-1601565542136.png

Jeśli dobrze rozumiem, to według POPC 15% wykluczonych cyfrowo można wykluczyć raz jeszcze. Gmina od razu mi powiedziała, że oni nic nie podłączają ponieważ "sieć" nie jest ich. Skoro żaden operator nie skusił się złożyć wniosku w czwartym konkursie to jest szansa, że w ramach Funduszu Szerokopasmowego zdecyduje się? Można jakoś w tej sprawie skonsultować się Orange? 


A jak myślisz ? Był konkurs, Operator X przejrzał plany i stwierdził że teren jest zbyt ciężki i budowanie tam sieci mu się nie opłaca. Jaka będzie jego odpowiedź gdy za dajmy na to rok zgłosi się do niego Gmina z tego terenu z prośbą o inwestycję światłowodową ?