Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód inwestycja

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 27
  • 67
  • 0

Światłowód inwestycja

Orientuje się ktoś gdzie mogę sprawdzić lub dowiedzieć się kiedy inwestycja zostanie oddana do użytku ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 194
  • 662
  • 5

Światłowód inwestycja

Tak, właśnie rozmawiałem o tym z Piotrkiem na pw, najlepiej pójdź do najbliższego salonu orange, ewentualnie zadzwoń do bok lub wejdź na stronę http://www.hurt-orange.pl/operatorzy-krajowi/popc-nabor-i-i-ii/

 

Tutaj możesz sprawdzić czy twój adres będzie dostępny do 30 dni do uzytku

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 194
  • 662
  • 5

Światłowód inwestycja

Tak, właśnie rozmawiałem o tym z Piotrkiem na pw, najlepiej pójdź do najbliższego salonu orange, ewentualnie zadzwoń do bok lub wejdź na stronę http://www.hurt-orange.pl/operatorzy-krajowi/popc-nabor-i-i-ii/

 

Tutaj możesz sprawdzić czy twój adres będzie dostępny do 30 dni do uzytku


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 27
  • 67
  • 0

Światłowód inwestycja

Dzięki... postaram się w wolny dzień wybrać, a jutro spróbuje się do nich dodzwonić choć ostatnio nic nie wiedzieli 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Światłowód inwestycja

zastanawiam się tylko na ile są to informacje zgodne z prawdą oraz na ile wcześnie publikowane są kolejne adresy do uruchomienia....


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 194
  • 662
  • 5

Światłowód inwestycja

Adresy po opublikowaniu są rzeczywiście gotowe do sprzedaży, a publikowane są z 30 dniowym wyprzedzeniem z tego co widać na stronie 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Światłowód inwestycja

szkoda że 30sto-dniowe a nie dłuższe bo np nie wiem czy jak się zakończy projekt POPC zaraz obok mnie czy następnie będzie na mojej ulicy....

ech...


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 194
  • 662
  • 5

Światłowód inwestycja

Mogą zostać pociągnieci do odpowiedzialności za to, ten czas 30dni gdzie są pewni, ze je oddadzą w tym okresie mogą raczej opublikować, u mnie tez ani widu ani słychu przez tyle lat było.

 

Dzwoniłeś do uke o sytuacji jaka u Ciebie jest ?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Światłowód inwestycja

Dzwoniłem, ale nie mówili nic nt kolejnych przetargów. Jedynie, że jeśli na ulicy dochodzącej do mojej ma być POPC zakończone do 30.08.2020 to jest prawdopodobne że w kolejnym etapie będą robić moje okolice... ale to długa historia i nie wiem czy dożyję tam światłowodu...


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 194
  • 662
  • 5

Światłowód inwestycja

Hmm u mnie podobnie było, z tym, ze u mnie mieli robić ze środków własnych i były 3 podejścia orange, z czego dopiero teraz przy popc zaczęli robić i już powoli kończą, spawy mufo przyłącznic itp

 

ps: czy mi się wydaje czy ja Cie mogę kojarzyć z jednej z grubek nt jedzenia na fb ? ( jeśli to ty to wiesz o co kamon ), jeśli nie to sorry :d


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Światłowód inwestycja

@misiegg dobrze kojarzysz. To ja 🙂