Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód - instalacja w bloku


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Światłowód - instalacja w bloku

 

Mieszkam w bloku we Wrocławiu w którym nie ma dostępnego światłowodu, jest tylko Neostrada. W nowym bloku, tuż obok jest światłowód. W nowym wieżowcu za moim blokiem również jest światłowód.

Gdzie można zgłosić prośbę o instalację światłowodu w moim bloku? Czy automatycznie starsze budynki są pomijane?

24 ODPOW. 24

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Światłowód - instalacja w bloku

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód - instalacja w bloku

Starsze budynki nie są raczej pomijane. Uważam że stabilna Neostrada 80 mb jest wystarczająca, ale.....ze światłowodem tez czasem różnie bywa.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Światłowód - instalacja w bloku

Niestety tu jest neostrada maks 10Mbit/s za ponad 60 zł z utrzymaniem łącza. Poza ofertą radiową, nie ma żadnej oferty innego operatora takiego jak UPC. Oferta światłowodu wydaje mi się najbardziej atrakcyjna.

 

Dzięki za link do zgłoszenia. Już to zrobiłem. Wydrukuję jeszcze plakaty. Mam nadzieję, że podłączą, bo chętnie zacząłbym korzystać nawet od dziś.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 1
  • 0

Światłowód - instalacja w bloku

Witajcie

 

mam pytanie, Orange w całym mieście położyło już Światłowód w studzienkach, obecnie jest Neostrada do 80 Mb/s.

Dosłownie kilka metrów dzieli bloki od studzienek. Jeżeli Orange uruchomi Światłowód w mieście to czy ktoś musi wychodzić z jakąś inicjatywą aby Orange doprowadziło przewody do bloków? Czytałem że w przypadku Światłowodu musza być jakieś szafki montażowe z kartami do mieszkań w piwnicach bloku.

Jak to dokładnie wygląda aby mieć w bloku Światełko Pomarańczowych? Ile moze potrwać zanim go odpalą, bo instalacja juz jest 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Światłowód - instalacja w bloku

A na tej szafie jest logo Orange?

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 1
  • 0

Światłowód - instalacja w bloku

Właśnie piszę. Obecnie mamy Neostradę do 80 Mb/s. Doprowadzony od słupa ze skrzynką tp do bloku ze skrzyneczka tp (napowietrznie).

 

Orange w mieście (ekipa Orange Światlowód 801234567) przez całą dlugość pod chodnikiem poprowadził Światłowód, ale jeszcze nie uruchomił. Teraz pytanie ile to może trwać i jak to wygląda? Jakieś dociągnięcia do bloków trzeba? Szafkę w bloku? Czy jak? Ktoś musi wyjść z inicjatywą? Bo jeszcze nie uruchomili oferty Światlowodu, dopiero jest intstalacja zrobiona taka chyba ogólna, pod przyłacza. Dlatego pytam żeby być przygotowanym i wiedzieć czy są szanse na Swiatlo u mnie w bloku. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Światłowód - instalacja w bloku

Śledź ogłoszenia lokalne, zwykle wcześniej chodzą przedstawiciele handlowi. Wiele nie przyśpieszysz, możesz wypełnić formularz https://oferty.orange.pl/internet/

Co do szans nikt Ci nie odpowie jeśli na bok nic Ci nie mówią. To może być tydzień, może być i kilka lat.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 1
  • 0

Światłowód - instalacja w bloku

Dzięki za odpowiedz. Chodzi mi czy ktos wie jak wyglada kwestia przylacza do bloku? Czy Orange sam to robi czy jakos wspolonta mieszkaniowa musi z tym wyjść? 

 

Troche dziwna sprawa, przedstawicieli nie było a światlo położyli chodź nie uruchomili.

Anonim

Nie dotyczy