Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód i przeniesienie numeru


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Światłowód i przeniesienie numeru

Witam, 

Jestem klientem Play. Myślę od jakiegoś czasu, by przenieść numer do Orange. Tylko nie wiem kiedy to najlepiej zrobić. Chcę unikać problemów związane z 24-mc umowami. Prócz tego chciałbym mięć światłowód. 

Z tego co wiem, to światłowód będzie zainstalowany przy ul. Szlak 6 w Krakowie dopiero w luty 2019, co mnie bardzo smuci. Więc nie wiem, czy nie najlepiej po prostu poczekać 6 miesięcy, czy można przenosić od razu i mieć jakiś pakiet później. 

 

Czyli interesuje mnie: 

1. Abonament na telefon komórkowy, najlepiej bez limit danych i bez zmniejszenie prędkości. To mogę robić od zaraz.

2. Abonament na Internet, światłowód, najwyższa prędkość mnie interesuję. To mogę mieć teoretycznie dopiero od 02.2019. 

 

Obecna oferta nie jest ciekawa, bo Internet w tej lokalizacji to jakieś 10-20 MB/s. Mam lokalnego dostawcę, który może dać 25 Mb/s i możliwie więcej, bo będą w przyszłym tygodniu przeprowadzały pracy na dachu. 

 

Jakie jest najlepsze rozwiązanie?  

 

 

 

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Światłowód i przeniesienie numeru

To pewne ryzyko bo nie wiesz co będzie za pół roku. Ceny telefonów są najniższe przed świętami. Same abonamenty najtańsze w lutym i marcu. Oczywiście to tylko generalizowanie co nie zawsze się sprawdza.