Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód i podpięcie


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 112
  • 0

Światłowód i podpięcie

nie rozumiem, no światłowód jest na ulicy śniegockiego w MoSiR (pływalni) a ja chcę dorejonizować do budynku 6b. nie wiem o jakiej alei tysiąclecia mówisz


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29498
  • 271

Światłowód i podpięcie

@blateq  patrzałeś na tą mapkę?, rozumiem że to ten obszar 🤔 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 112
  • 0

Światłowód i podpięcie

no tak patrzyłem, nawet pisze światłowód na ul Śniegockiego, więc nie wiem o co chodzi z tysiąclecia


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29498
  • 271

Światłowód i podpięcie

@blateq  ok, mój błąd myślami byłem przy Zespole Szkół przy Alei Tysiąclecia i jakoś tak wszystko "zbiłem" w jeden obszar. Oczywiście że chodzi o basen przy Śniegockiego 😉


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 112
  • 0

Światłowód i podpięcie

Czy wiecie, w jakich przypadkach Orange może odrzucić wniosek o dorejonizowanie?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5817
  • 23679
  • 198

Światłowód i podpięcie

@blateq 

Zawsze. Nie ma żadnego prawa które zmuszałoby operatora do zaakceptowania takiego wniosku. Może ale nie musi.

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód i podpięcie

@j131 jak najbardziej. Nie ma narzędzi by zmusić operatora. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2071
  • 5731
  • 192

Światłowód i podpięcie


@blateqnapisał(-a)

UPDATE: zadzwonilem na infolinie, trafilem na nieogarniętego pana, przełączyli mnie na miłą, sympatyczną, ogarniętą Panią. Podałem, że na Śniegockiego 3 jest infrastruktura, a na 6b chciałbym dorejonizowanie. Powiedziała, że wysłała wniosek i w ciągu 7 dni otrzymam odpowiedź. Będę informował.


Marne szanse abyś dostał jakąkolwiek odpowiedź.

Z mapki wynika że jest tam więcej domów, więc nie podciągną światłowodu tylko do jednego budynku. Musi być realizowana inwestycja dla całego obszaru.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 112
  • 0

Światłowód i podpięcie

i tak od lokalnego dostawcy w ramach POPC będe miec swiatlo pod koniec roku ale wolalem orange wiec probuje. moze cos wskuram

 

Ale dorejonizowanie polega właśnie na podpięciu leżących samotnie domków bez światłowodu.  a 100m dalej takowy jest. pewnie masz racje ale ja będę próbować

________________
* Scalenie wpisów – moderator Kinga

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 112
  • 0

Światłowód i podpięcie

znalazlem jeszcze taką opcje która może się nadaje

blateq_0-1644279208794.png