Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód i POPC


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 7
  • 0

Światłowód i POPC

Witam

Czy adresy wymienione na tej stronie link w obszarze "WARSZAWSKI WSCHODNI i WARSZAWA" zostaną podłączone do światłowodu? Jeśli tak to kiedy? I trzecie pytanie, jeśli z mojej ulicy jest wymieniony tylko jeden adres to znaczy, że tylko jeden dom może się podłączyć do światłowodu czy cała ulica?

Z góry dziękuje za odpowiedzi

16 ODPOW. 16

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Światłowód i POPC

pytałem w UKE i Operator ma podłączyć wymienione adresy , bo podobno ma podpisaną umowę z UKE i jest z tego rozliczany ale prawda może być zgoła inna. jeśli jest jeden adres to za pewne tam będzie zrobiony przyłącz a reszta może być w innym czasie wykonana. Ja mam tak samo- czekam na zakończenie projektu POPC w moim rejonie :catwink: 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Światłowód i POPC

Podaj ulicę i nazwę miejscowości.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 7
  • 0

Światłowód i POPC

@Piotrekk85 Bolesława Prusa, Zielonka


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Światłowód i POPC

Na razie nic pewnego nie ma nic. Punkty na stronie co podałeś są "dodatkowe". Sytuacja sprzed kilku dni. Orange pewnie jeszcze ich nie przeanalizowało.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 8
  • 0

Światłowód i POPC

A ktoś się orientuje co robić w takiej sytuacji:

- orange właśnie fizycznie instaluje światłowód na mojej ulicy

- Na liście lokalizacji POPC są domy moich sąsiadów, ale mojego adresu niestety nie ma na liście, bo dom wybudowałem na początku 2016 roku (a lista lokalizacji jak widać była tworzona wcześniej, chyba w 2015).
- zgłaszałem chęć przyłączenia światłowodu zarówno na stronie orange, pocztowo do orange jak i poprzez ankietę rozprowadzaną przez gminę (Piastów pod W-wą)


Czy Orange zaproponuje przyłączenie mojego domu, czy szykować się na dłuższą batalię papierkologiczną? Czy jest szansa gdzieś to sprawdzić?

Bo nie chciałbym zostać w sytuacji, że nie będę mógł się przyłączyć z tak prozaicznej przyczyny, że mojego adresu nie było w momencie tworzenia listy w POPC a po zakończeniu inwestycji okaże się, że jest już za późno na jakiekolwiek zmiany.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Światłowód i POPC

Jeśli Twój adres jest w puli dodatkowych adresów to tak. Jak nie, to po okresie trwałości projektu - kilka lat.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 8
  • 0

Światłowód i POPC

Dzięki @Piotrekk85
A czy ta pula dodatkowych adresów jest gdzieś udostępniona?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Światłowód i POPC


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 8
  • 0

Światłowód i POPC

Moja ulica jest na liście POPC2: Warszawski-Zachodni, dokładnie chodzi o 05-820 Piastów ul. Malczewskiego