Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód dostępny wg map... na metry

ROZWIĄZANE

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 47
  • 13
  • 0

Światłowód dostępny wg map... na metry

Przechwytywanie.PNGCześć. Co mogę zrobić w sprawie światłowodu jeżeli jest dostępny np.80 m od mojego domu a u mnie już nie? Załączam zdjęcie zasięgu tak jak to wygląda.....


Przechwytywanie.PNG

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Światłowód dostępny wg map... na metry

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Światłowód dostępny wg map... na metry

Zgłoś się tu http://oferty.orange.pl/internet/ i czekaj

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód dostępny wg map... na metry

ja mam na swoim podwórku światłowód który jest w odległości 15-metrów od mojego okna i nadal nie mam tej usługi u siebie od 2 lat, ponieważ ja mam inny numer budynku niż ci obok co mają światłowód 😞  czy tylko zgłoszenie tu się robi ? 

 

oferty.orange.pl/internet


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 1
  • 0

Światłowód dostępny wg map... na metry

Dopisałem się do bazy adresów oczekujących na inwestycję i obserwuję mapę. Przybywają instalacje w pobliskich wieżowcach, przybywają w domach jednorodzinnych, prawie po sąsiedzku. Ostatnio założono światłowód w domu opieki społecznej niespełna 100 metrów od mojego domu. Po drugiej stronie ulicy. A niech tam! Staruszków nie stać już na czekanie.

 

A jaki jest klucz realizacji inwestycji? Przypomniała mi się historia telefonu stacjonarnego z którego korzystam do dnia dzisiejszego (chociaż coraz bardziej skłaniam się do rezygnacji z umowy). Lata sześćdziesiąte, to lata mojego dzieciństwa. Mama zajmowała się dwójką urwisów, a ojciec pracował na dwa etaty. W dzień wykonywał pracę lustratora w spółdzielni, która go zatrudniała, w nocy przygotowywał opinie w sprawach o przestępstwa gospodarcze jako biegły sądowy. Założenie telefonu było dla skromnego urzędnika i jego rodziny nieziszczalnym marzeniem. Ale Prokuratura Okręgowa nie mogąc się doczekać na kontakt z biegłym po kolejnym wezwaniu listownym (a może prezes Sądu Okręgowego) zażądała od TP natychmiastowego założenia telefonu prywatnego w naszym mieszkaniu. W kilka dni stanęły słupy i telefon został zainstalowany.