Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód- brak możliwości zamówienia usługi


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Światłowód- brak możliwości zamówienia usługi

Witam,

 

Jestem obecnie użytkownikiem Neostrady z TV, na którą umowa kończy się za miesiąc. Chciałbym założyć Orange Światłowód, ale wg mapy zasięgu (której dane są nieaktualne) pod moim adresem ta usługa jest niedostępna, przez co nie mogę jej zamówić ani w salonie Orange, ani na infolinii. Wiem jednak, ze Światłowód jest dostępny w mojej okolicy, maja go sąsiedzi, możliwość instalacji w moim domu jednoznacznie potwierdził również technik. Proszę o poradę, co mogę zrobić i do kogo powinienem się zwrócić w tej sytuacji, by podpisać umowę. 

 

Pozdrawiam

6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Światłowód- brak możliwości zamówienia usługi

Jeśli to pojedynczy budynek i tam jest firma, a Ty chcesz usługę na osobę prywatną - to zwykle trzeba jeszcze poczekać.

Jeśli tam są podłączone osoby prywatne, to poszukaj lokalnych przedstawicieli handlowych.

 

Niestety fakt przedłużenia umowy nie sprawi, że w ciągu miesiąca ktoś podłączy światłowód.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Światłowód- brak możliwości zamówienia usługi

Dzięki za szybką odpowiedź. Chce założyć światłowód na osobę prywatną, w domu jednorodzinnym. Gdzie mogę znaleźć przedstawiciela handlowego na Grodzisk Mazowiecki?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Światłowód- brak możliwości zamówienia usługi

Lokalna prasa, ogłoszenia. Ew. podpytaj osób co mają światłowód w okolicy w domkach z kim się kontaktowały.

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Światłowód- brak możliwości zamówienia usługi

@Lazur, na TEJ stronie możesz skorzystać z opcji Spotkaj się z prywatnym doradcą. Sprawdzisz, czy  w Twojej okolicy jest możliwość umówienia się z przedstawicielem. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Światłowód- brak możliwości zamówienia usługi

Ci doradcy raczej nie pomogą z budową światłowodu.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Światłowód- brak możliwości zamówienia usługi

Ok, dzięki za pomoc!