Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód - bmt


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

Światłowód - bmt

Cześć,

Pisze z zapytaniem co można zrobić,

Do dnia 23.02 miałem światłowód 600 mb z funboxem 6 i telewizją, ze względu na zmianę pakietu tv rozwiązałem umowę, kolejnego dnia chciałem zawrzeć nową na sam internet 600 z fb6, konsultantka przyjęła zlecenie, warunki mi odpowiadały, monter umówiony i zonk, dostała zwrotkę ze nie ma możliwości na 600, a tylko na 300 mimo ze dzień wcześniej 600 była uruchomiona 

#Edit

Dodam ze światłowód mam wprowadzony do środka więc cała instalacja jest gotowa (jedynie odłączyłem fb6 i krótki kabel który zwróciłem)

4 ODPOW. 4

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Światłowód - bmt

@Nesc  to zdecydowanie błąd w informacji w bazie danych. Skoro było 600, to są warunki na 600. Na 300 były tylko ograniczenia związane z protezami ostatniej mili, czyli kabli koncentrycznych zamiast światłowody do końca..Upireaj się przy info o powodzie odmowy- konkretnym... podaj adres coś może popatrzymy 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9662
  • 82

Światłowód - bmt

Hej @Nesc  dobrze  pisze @agat13 . Jeśli miałeś 600mb/s i zrezygnowałeś z telewizji a zamówiłeś sam internet 600mb/s  to powinieneś mieć taka prędkość. Jeśli odmówili takiej prędkości to  złóż reklamacje na BOK. W reklamacji powołaj się na mapę zasięgu usług Orange  i dostępne prędkości  w Twojej okolicy. Także może się powołać na umowę która rozwiązałeś ze wtedy miałeś 600 mb/s i nie było problemy. Pozdrawiam 🙂


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5370
  • 21520
  • 173

Światłowód - bmt

@Nesca może zamów u konkurencji?


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

Światłowód - bmt

@Nesc na stronie Orange zamów sam internet 😎

Jak się nie da, to pewnie jest też konkurencja, skorzystaj z jej usług 😎