Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód blisko a tak daleko


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 24
  • 0

Światłowód blisko a tak daleko

Część mieszkam we wsi Czachówek gmina Góra Kalwaria, gdzie przy Głównej ulicy jest światłowód Orange. Wszyscy mieszkańcy przy tej ulicy mają lub mogą mieć światłowód Orange. Mieszkam przy bocznej ulicy jakieś 120m od słupów na których wisi kabel Orange. Na mojej ulicy są słupy prądowe. Nie wiem co mam jeszcze zrobić żeby Orange podpiął lub był zainteresowany podpięciem światłowódu do mojego domu. Już zgłaszałem do URE, wysyłałem zgłoszenie do Orange przez stronę, formularze. Sąsiedzi również zainteresowani. Nic zero odzewu od Orange pomimo tego że piszą że się skontaktują. Niemoc i desperacja mnie już ogarnia.

5 ODPOW. 5

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13024
  • 53490
  • 621

Światłowód blisko a tak daleko

@Cinias  pytanie z jakiego projektu był realizowany  ten główny trakt?

Jeśli że środków własnych Orange, to zgłoś dorejonizowanie że wszystkimi sąsiadami na adres do korespondencji w Skierniewicach. To może podziałać jak będzie grupowe zgłoszenie. 

Jeśli np Światłowód Inwestycje  to będzie gorzej, ale ścieżka ta sama...

 Orange Polska S.A.

ul Jagiellońska 34,

96-100 Skierniewice

z dopiskiem inwestycja światłowód 

Podaj nazwę ulicy, poweszymy.

 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 24
  • 0

Światłowód blisko a tak daleko

Czachówek 05-530 ul. Malinowa (na niej mi zależy 😉 ). A na ul Głównej np 20-25 (taka nazwa ulicy ) jest już możliwe podpięcie 😞


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2517
  • 9025
  • 45

Światłowód blisko a tak daleko

@Cinias I właśnie o te 120m się rozchodzi. Złapali budynki stojące przy ul. Głównej a boczne odejścia sobie odpuscili. Wiesz gdyby ta ulica miała z 20 domów a z tego 6 miało aktywną Neostradę to na pewno by zrobili a tak... Pozostaje napisać do Skierniewic i mieć nadzieję na cud.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 24
  • 0

Światłowód blisko a tak daleko

@marder dzięki za info, wydaje mi się że pisałem już do Skierniewic. Ale cóż papier przyjmie wszystko i wyślę jeszcze raz 😞 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 24
  • 0

Światłowód blisko a tak daleko

Cóż napisałem jeszcze raz pismo do Skierniewic zobaczymy co dalej 😐