Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód Pułtusk

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 10
  • 0

Światłowód Pułtusk

Cześć,

Ostatnio sprawdziłem kiedy w końcu na mojej ulicy będą planowali światłowód na stronie internet.gov.pl i o dziwo mój dom jest w planowanych inwestycjach 31.12.2024r, a status jest w realizacji. Ucieszyłem się, ale potem zobaczyłem, że całe moje miasto jest w tych niebieskich kropkach z planowaną inwestycją na 31.12.2024r, a Pułtusk nie jest aż tak mały, więc wydaje mi się to po prostu nie możliwe i czy jest to błąd czy na prawdę planują tam jakąś inwestycję?

 

__________

* Temat przeniesiony z Internet domowy - Bartłomiej

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5419
  • 17830
  • 186

Światłowód Pułtusk

Pytanie lepiej skieruj do tych którzy zamieścili te informacje. Można też zapytać w urzędzie miasta czy coś o tej inwestycji wiedzą. Możesz rozejrzeć się po mieście czy coś jest już gdzieś kładzione.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5419
  • 17830
  • 186

Światłowód Pułtusk

Pytanie lepiej skieruj do tych którzy zamieścili te informacje. Można też zapytać w urzędzie miasta czy coś o tej inwestycji wiedzą. Możesz rozejrzeć się po mieście czy coś jest już gdzieś kładzione.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13108
  • 53851
  • 631

Światłowód Pułtusk

@blateq1Pułtusk nie jest w całości Biała Plamą. Już w niektórych miejscach można instalować FTTH.Są to jednak budynki przeważnie wielorodzinne. Jeśli Twój dostał się na listę planowanych inwestycji z projektów rządowych, to obecnie trwa wyłanianie wykonawców tego projektu, a około października będzie lista adresów i przypisanych do nich beneficjentów. Warto więc dalej śledzić strony gov.pl, bo wiedząc jaka firma wygra wykonanie Twojego adresu możesz pytać dalej- kiedy zrealizuje. Na razie musisz troszkę poczekać...