Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód POPC2

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Recenzent
  • 8
  • 8
  • 0

Światłowód POPC2

Faktycznie, teraz sprawdziłem to na mój dom pokazują do 60 Mbps. To już naprawdę nie wiem co robić, bo takie prędkości nie są oferowane. Aktualnie mapa zasięgu Orange nie działa, ale ostatnio jak sprawdzałem to tam pokazywało wszystkie domy do 20 Mbps. Tak samo w Orange mówili, że powyżej tych 20 nie da rady. 

Poziom 40, Guru *****
  • 30495
  • 24313
  • 1304

Światłowód POPC2

Może próbować napisać do UKE lub CPPC (obsługują projekt POPC), że Twój adres nie jest w zasięgu internetu o prędkości min 30 Mbps w Orange. Ale może to być "orka na ugorze".

Poziom 12, Recenzent
  • 8
  • 8
  • 0

Światłowód POPC2

Raczej spróbuję napisać. Jeśli nic nie będę próbował, to się po prostu niczego nie doczekam. 

Poziom 40, Guru *****
  • 30495
  • 24313
  • 1304

Światłowód POPC2

Złóż pismo w trybie administracyjnym czyli podaj swoje dane osobowe i pełen adres. Jak wysyłasz mailem, to wyślij skan/zdjęcie z odręcznym podpisem niż samą treść wiadomości. Wtedy powinni Ci odpisać - najwyżej jakieś lanie wody.

Poziom 12, Recenzent
  • 8
  • 8
  • 0

Światłowód POPC2

Dobra, tak też zrobię. Dziękuję za pomoc.

Poziom 19, Pasjonat
  • 52
  • 75
  • 1

Światłowód POPC2

Orange podaje "różne" informacje, w mojej okolicy 90 procent domostw na osiedlu nie ma zasiegu Neostrady pomimo tego, ze Orange podaje mozliwosc podpiecia, nawet wysyla umowe i montera ktory stwierdza, ze podłączenie jest niemozliwe. Pomimo tego zasieg na stronie jest cały czas widoczny, w wyszukiwarce uke rowniez widac zasieg podany przez Orange.