Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód Orange po przejęciu od lokalnej firmy - pytanie

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Światłowód Orange po przejęciu od lokalnej firmy - pytanie

Wpisz:
Miejscowość Radiowa i D77/15 - nr działki koniecznie w tym formacie i tylko w polu numeru budynku - nr mieszkania puste


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 10
  • 53
  • 1

Światłowód Orange po przejęciu od lokalnej firmy - pytanie

@Arti_Kn_Pl Niestety nadal nic, nadal "Pod Twoim adresem nie ma jeszcze Orange światłowodu". I to w kilku konfiguracjach sprawdzałem- nawet pod starymi numerami działek jeszcze przed podziałem (chyba sprzed 7-8 lat).

Ale zawziąłem się i nawet udało mi się  zdobyć nr telefonu do człowieka, który tam dokładnie zakładał światłowód:-), dodatkowo okazało się, że mój znajomy sprzed lat też tam pracuje i może uda się doprowadzić do zaktualizowania bazy przez obecnych techników tejże firmy. W ciągu najbliższego dnia-dwóch mam mieć info. Jestem dobrej myśli:-)


Ekspert AMA
  • 9
  • 43
  • 6

Światłowód Orange po przejęciu od lokalnej firmy - pytanie

Witam, na początku marca na adresie Radiowa 12 będzie można złożyć zamówienie na światłowód. Zapraszam do naszego Salonu w Sochaczewie do Pana Darka. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 10
  • 53
  • 1

Światłowód Orange po przejęciu od lokalnej firmy - pytanie

Witam,

Dziękuję za wiadomość, na początku myślałem, że jest ona od jakiegoś przedstawiciela lokalnej firmy.

Pisząc o Salonie w Sochaczewie miał Pan na myśli salon na ul. Grabskiego obok ING (ten, w którym siedzibę ma także poprzednia firma, która zajmowała się światłowodem, którą przejął Orange)?

Pozdrawiam


Ekspert AMA
  • 9
  • 43
  • 6

Światłowód Orange po przejęciu od lokalnej firmy - pytanie

Witam, zapraszam do Salonu Sprzedaży Sochaczew Orange Polska, 1 Maja 24, 96-500 Sochaczew. Pan Darek - kierownik salonu - wszystko już wie 🙂 Pana adres jest już dostępny.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 10
  • 53
  • 1

Światłowód Orange po przejęciu od lokalnej firmy - pytanie

Witam,

Mam pytanie - bo z firmy lokalnej także w środę dostałem wiadomość oraz telefon o możliwości podłączenia. I oczywiście jakbym podłączał to z oferty Orange Polska. I czy nie będzie jakiegoś konfliktu interesów jak zrobię to u nich czy u Was?

Pozdrawiam


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52608
  • 601

Światłowód Orange po przejęciu od lokalnej firmy - pytanie

@Marcin_Ad Zależy co podłaczysz...Co to za firma lokalna i czym się zajmuje. Jeśli to operator sieci, to musi mieć podpisaną umowę o dzierżawę swojej sieci dla Orange. Wtedy z nimi nie zawrzesz umowy na usługe z Orange, będą chcieli sprzedać swoją...Umowę zawsze zawierasz z dostawca treści i sprzętu.

W przypadku sieci innego operatora praktycznie on i jego zadanie w całym procesie instalacji usług Orange na sieci ciebie nie dotyczy


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 10
  • 53
  • 1

Światłowód Orange po przejęciu od lokalnej firmy - pytanie

Nie rozumiemy się. Jest to firma, którą przejął Orange. I formalnie podpisałbym umowę z Orange oczywiście. Ale wszystko załatwiałem w tej firmie, infrastrukturę też ta firma kładła kilka lat temu. 

Pytanie dotyczyło samego miejsca podpisania umowy - podpisałbym umowę z Orange w siedzibie tej firmy. A pytanie zadałem, bo być może jakaś firma/ktoś ma benefity za dodatkowego klienta, nie wiem, gdybam jedynie. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52608
  • 601

Światłowód Orange po przejęciu od lokalnej firmy - pytanie

@Marcin_Ad Ważne, aby umowa opiewała na usługi Orange. Przypuszczam, że pośrednik sprzedaży usług ma jakieś profity zgodnie z umową z operatorem. Czasem jednak warto porównać te umowy, bo w autoryzowanym salonie (jak trafisz na ogarniętego sprzedawcę) możesz czasem dostać troszeczkę inną ofertę 🙂


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Światłowód Orange po przejęciu od lokalnej firmy - pytanie

@Marcin_Ad usługi Orange zawierasz w salonach Orange. Jeśli to jest jakaś firma na zasadzie franczyzy która pracuje dla Orange to już twoja sprawa gdzie podpiszesz umowę czy u nich czy w oficjalnym salonie. Uważaj tylko zeby to nie była firma która jest lokalnym operatorem bo oni mają swoje usługi i swoje ceny.